SIA „Kuldīgas slimnīca” radioloģijas nodaļas telpu nomas tiesību izsole

Pamatojoties uz Kuldīgas novada domes 2014. gada 29. maija lēmumu /prot.Nr.6.p.62/ SIA „Kuldīgas slimnīca” radioloģijas nodaļas nomas tiesību izsoles komisija (turpmāk – Komisija) paziņo:

Komisija ir apstiprinājusi SIA „Kuldīgas slimnīca” telpu Kuldīgā, Aizputes ielā 22 un Aizputē, Pils ielā 3 nomas tiesību izsoles noteikumus unpieņēmusi lēmumu rīkot atklātu izsoli par nomas tiesībām uz SIA „Kuldīgas slimnīca” radioloģijas nodaļas telpām. Telpu platība Kuldīgā, Aizputes ielā 22 - 460 m² platībā, saskaņā ar  inventarizācijas lietas plānu (noteikumu pielikums Nr.1). Telpu platība Aizputē, Pils ielā 3 – 37,5 m² platībā, saskaņā ar inventarizācijas lietas plānu (noteikumu pielikums Nr.2).

Pretendentam (ārstniecības iestādei) piedāvājums ir jāiesniedz personīgi vai jāiesūta pa pastu līdz 2014. gada 8. augustam plkst. 9.00 Kuldīgas novada pašvaldībā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tālrunis 63322469; fakss 63341422).

Pielikumi:

Noteikumi

Pielikums Nr.1 būves plāns (Kuldīga)

Pielikums Nr.2 būves plāns (Aizpute)

Pielikums Nr.3 prasības iekārtām

Pielikums Nr.4 pakalpojumu apraksts

Pielikums Nr.5 inventārs

Pielikums Nr.6 pieteikums

Pielikums Nr.7 TELPU NOMAS LĪGUMA PROJEKTS