Izsolīs reklāmas laukumu uz pulksteņa

Kuldīgas novada pašvaldība rīko izsoli par reklāmas laukuma nomas tiesībām uz pašvaldībai piederoša pulksteņa, kas atrodas Pilsētas laukumā, pie Liepājas ielas un Piltenes ielas krustojuma, un apstiprināja izsoles noteikumus.

Izsole norisināsies trešdien, 6. jūlijā, plkst. 14.00 Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, 1 stāvā mazajā zālē. Izsoles dalībniekiem jāreģistrējas līdz 5. jūlija plkst. 17.00. Izsoles dalībnieku reģistrācija notiek Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, sākot no sludinājuma publicēšanas dienas līdz 5. jūlija plkst. 17.00. Reģistrēties iespējams pie izsoļu komisijas sekretāres katru darbdienu vai pretendentam izdevīgā laikā, iepriekš vienojoties pa tālruni 63322469, 27020957, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Izsole būs mutiska, ar augšupejošu soli. Reklāmas laukuma nomas tiesības tiks piešķirtas dalībniekam, kas piedāvās visaugstāko cenu. Reklāmas laukuma nomas izsoles sākumcena ir EUR 60 gadā, ieskaitot PVN. Maksa par reģistrēšanos izsolei – EUR 5. Vairāk informācijas par reģistrēšanos izsolei un nepieciešamajiem dokumentiem atrodama izsoles nolikumā.

Nomas līgums par nosolīto objektu būs jānoslēdz un piedāvātā augstākā summa jāsamaksā divu nedēļu laikā pēc izsoles rezultātu apstiprināšanas. Nomas līgums tiks slēgts uz trīs gadiem ar iespēju to pagarināt.Reklāmas izvietotājam ar Kuldīgas novada pašvaldības Būvniecības nodaļu būs jāsaskaņo risinājumi reklāmas integrēšanai pulksteņa konstrukcijā.

Izsoles nolikums

< SKATĪT AKTUALITĀTES