„Kuldīgas labumi” ceļā uz Berlīni

„Kuldīgas labumi” gads sāksies ar ievērības cienīgu pasākumu – dalību Berlīnes starptautiskajā pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādē „Zaļā nedēļa”, kas norisināsies no 16. - 25. janvārim.

Kooperatīvs tiks pārstāvēts ar plašu produkcijas sortimentu – sukādes, sīrupi, mājas cepumi, ābolu čipsi, dažāda veida medus. Valda Šulca saimniecība piedāvās savas gardās dzērveņu un cidoniju sukādes, kā arī cidoniju, dzērveņu, rabarberu, jāņogu un pīlādžu sīrupus. Mājražotāja Baiba Cine uz Vāciju sūtīs bezē cepumus ar dzērvenēm un starptautiskajā izstādē „Riga Food” godalgotos riekstu – dzērveņu cepumus. SIA „Garšu fabrika” piedalīsies ar inovatīvo produktu ābolu čipsiem. Maijas Simanovičas saimniecība piedāvās pašaudzēto smiltsērkšķu sīrupus. Dace Vilsone piedāvās gan tīru medu, gan arī riekstus un dzēvenes medū. Savukārt ZS Baļļas piedāvās āboliņu un meža ziedu medu, kā arī veselīgos ziedputekšņus un bišu maizi.

Uz izstādi pārstāvēt kooperatīvu klātienē dosies „Kuldīgas attīstības aģentūras” projektu speciāliste Līga Raituma un kooperatīva „Kuldīgas labumi” valdes priekšsēdētāja Elīna Voika.

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība „Kuldīgas labumi” ir dibināta 2014. gada 19. februārī. Tās galvenais mērķis ir veicināt Kuldīgas novada mājražotājus un amatniekus ražot un radīt preci ne tikai savam priekam, bet arī biznesam. Pirmā darbības gada laikā kooperatīvs ir piedalījies dažādos pasākumos – tirdziņos, akcijās un stendos, tādā veidā krājot pieredzi turpmākajai darbībai.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav