Konkursa ietvaros aicina mācīties attīstīt pārdotprasmi

7. novembrī Kuldīgā Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību konkursa „Biznesam ir jābūt” ietvaros rīko bezmaksas izglītojošas apmācības par tēmu „Kā saglabāt savu unikālo virzienu ceļā no idejas līdz peļņai?”. Aicinām ideju autorus, augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studentus, jaunos uzņēmējus, kā arī jebkuru citu interesentu, kas gatavs uzdrīkstēties un attīstīt savu ideju.

Šis īsais apmācību kurss ir kā praktisko iemaņu un pašmotivācijas attīstības treniņš, vērsts uz zināšanu, prasmju un kompetenču uzlabošanu ne tikai idejas, bet arī biznesa virzīšanai. Apmācībās izzināsiet kopējos un individuālos principus pakalpojuma/produkta virzīšanai tirgū, jēgpilnas pārdošanas tehnikas elementu pielietošanu un kā neiekļūt strupceļa „nezinu” vilinājumā. Gūto zināšanu pielietošana praksē palīdzēs sasniegt labākus pārdošanas rezultātus. Apmācības vadīs biznesa trenere un pārdošanas guru Egita Sproģe (SIA „Pārdotprieks” komandas vadītāja).

Apmācības notiks 7. novembrī no 14:00 – 17:00 Kuldīgā, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā. Dalība apmācībās: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz 6. novembrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28731202.

Apmācības un mentoru pasākums tiek organizēts konkursa „Biznesam ir jābūt” ietvaros, mudinot Kuldīgas iedzīvotājus pievērsties uzņēmējdarbībai un nebaidīties no savu ideju realizēšanas. Labāko biznesa ideju autori saņems iespēju savu ideju attīstīt Kurzemes Biznesa inkubatorā vai pirmsinkubatorā, savukārt, divu labāko ideju autori varēs baudīt jūras ceļojumu ar Tallink kuģi uz Stokholmu un tiks uzņemti LR vēstniecībā Zviedrijas Karalistē, kā arī pretendēs uz citām vērtīgām balvām. Vairāk par konkursu mājaslapās www.kbi.lv (sadaļā KBI Biznesa skola).

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav