Atvērta pieteikšanās LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumam 5. aprīlī

LTRK

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Kuldīgas novada domi, SIA “Motiva Latvija”, SIA “Rietumu būvvadība” un spiciejumti.lv aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā "Būvniecības jomas izaicinājumi 2023", kas notiks 5. aprīlī no plkst. 14.10 līdz 17.00 Kuldīgā.

LTRK Kurzemes nodaļa uzņēmējiem pastāvīgi rīko diskusijas, kurās tiek aktualizētas dažās tēmas, kas ir svarīgas ne tikai LTRK biedriem, bet visai uzņēmējdarbības videi kopumā. Pēdējo gadu globālo notikumu radītās krīzes ir ļoti ietekmējušas būvniecības jomas tendences un attīstību, tādēļ būvniecības nozares uzņēmēji ir izrādījuši vēlmi kopīgi diskutēt par aktualitātēm un izaicinājumiem nozarē. LTRK Kurzemes nodaļas rīkotajā pasākumā caur nozares ekspertu diskusiju tiks aktualizēti notiekošie procesi būvniecības jomā un rasti kopīgi priekšlikumi esošo problēmjautājumu risināšanai.

LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumu atklās LTRK Kurzemes reģiona vadītājs Ralfs Minkevičs, uzņēmējus uzrunās LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts. Ar būvniecības procesu stabilitātes uzdevumiem nozares izaugsmei iepazīstinās Latvijas Būvuzņēmēju apvienības vadītājs Gints Miķelsons, par Covid 19 pandēmijas un kara Ukrainā ietekmi uz būvniecības jomu un sagaidāmajām tendencēm 2023. gadā stāstīs Latvijas Bankas ekonomiste Daina Pelēce, bet par būvniecības nozarē aktuālo informēs Ekonomikas ministrijas Būvniecības politikas departamenta direktore Olga Feldmane. Noslēgumā diskusija “Būvniecības jomas izaicinājumi 2023”, kurā piedalīsies arī SIA "AGB serviss" valdes priekšsēdētājs Aivars Bundzens, Būvniecības industrijas digitalizācijas asociācijas valdes loceklis Jānis Kreics un SIA “BUKOTEKS” finanšu direktors Edgars Kronbergs. Pasākumu vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs stāsta: "Mēs redzam, ka būvniecībā uzņēmējiem vērojami arvien lielāki izaicinājumi.  Pandēmijas laikā, aizsākās piegāžu ķēžu problēmas, bet kara ietekmē pārtrūka pieeja iepriekš stabiliem būvmateriālu tirgiem. Katrā no izaicinājuma posmiem mēs saskaramies ar būtiskiem cenu kāpumiem izejmateriāliem, pakalpojumiem un energoresursiem. Aktuālie jautājumi skar darba spēka resursus, finansējumu jeb stabilas naudas plūsmas trūkumu, izmaksu kāpumu, apdrošināšanu un garantijas laiku,  birokrātiju, ilgtermiņa plānošana no valsts puses."

Dalība biznesa kluba pasākumā ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 3. aprīlim plkst. 12.00  https://www.mittoevents.com/ltrk-kbk-kuldiga/register.

Papildu informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., t. 29757233 (Santa). 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80. gadu!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav