„Biznesam ir jābūt”- aicinām noticēt savām idejām

Lai mudinātu Kuldīgas novada iedzīvotājus pievērsties uzņēmējdarbībai un nebaidīties no savu ideju realizācijas, Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību atklāj biznesa ideju konkursu „Biznesam ir jābūt”. Līdz 2014. gada 5. decembrim aicinam uzņēmīgus ideju autorus iesniegt savas biznesa idejas un pretendēt uz vērtīgām balvām.

Dalību konkursā var pieteikt uzņēmumi, kas nav vecāki par diviem gadiem un topošie komersanti, kuri savu saimniecisko darbību plāno veikt vai veic Kuldīgas novadā. Konkursa ietvaros notiks bezmaksas radošas un izglītojošas apmācības ar mērķi izvērtēt savus iekšējos resursus un pielietot praktiskas domāšanas metodes konkurētspējīgu biznesa ideju izstrādei, ievērojot 21. gadsimta patērētāja un tirgus prasības. Tāpat norisināsies arī diskusiju pasākums ar mentoriem, kura laikā dalībniekiem būs iespēja saņemt ieteikumus un atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Pirmais apmācību pasākums norisināsies jau 24. oktobrī no 14:00 līdz 17:00 Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā. Tēma: “Biznesa ideju ģenerēšana, formulēšana, testēšana”. Semināru vadīs eksperte radošuma un inovācijas jautājumos - Vita Brakovska (biedrība „Zināšanu un inovācijas sabiedrība” jeb ZINIS). Pēc pasākuma apmeklēšanas dalībnieki spēs paši izstrādāt radošus risinājumus biznesa ideju konkurētspējas stiprināšanai, kā arī spert pirmos soļus idejas testēšanā un pilnveidošanā.

Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai līdz 23.oktobrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28731202.

Konkursa nolikums

PIETEIKUMA VEIDLAPA

     

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav