Diskutēs par nodokļu jautājumiem un izejmateriālu iegādi no Baltkrievijas

Šodien, 13. oktobrī, 11.00 notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģionālās Padomes sēdē, kas norisināsies Kuldīgā.

Sēdē, līdzās uzņēmēju citiem jautājumiem, īpaši tiks akcentētas aktualitātes nodokļu sistēmā un tās kontrolē Latvijā, kur šī brīža aktivitātes un tuvākā laikā plānoto izklāstīs Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone. Tiks diskutēts arī par izejmateriālu (galvenokārt koksnes, metāla un lauksaimniecības produktu) iegādes iespējām un izaicinājumiem no Baltkrievijas. Par "Baltkrievijas universālās preču biržas" aktualitātēm ziņos Andris Spulis.

Uzņēmēji aicināti virzīt sev aktuālus jautājumus apspriešanai un risināšanai caur Kurzemes reģionālās Padomes platformu, kur uzņēmēji jau iniciējuši un regulāri uzrauga tik svarīgas jomas, kā, piemēram, energoresursu tarifu nepaaugstināšanu, Latvijā ražotu produktu/pakalpojumu noieta veicināšanu u.c.

LTRK Kurzemes reģionālā padome ir biedrības "Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera" biedru brīvprātīga, organizatoriska struktūra, kura pārstāv LTRK biedru intereses Kurzemes reģionā dažādās nozarēs un interešu jomās.

Dienas kārtība

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav