BIEDRĪBA “DARĪSIM PAŠI!” IZSLUDINA ELFLA 9. KĀRTU

Biedrība “Darīsim paši!” izsludinaatklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 9. kārtu Lauku attīstības programmas 2007. - 2013. gadam pasākuma “Vietējās attīstības stratēģijas” ietvaros apstiprinātās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai.

Projektu iesniegumu pieņemšana 9. kārtai notiks no 2014. gada 3. novembra līdz 2014. gada 3. decembrimar kopējo finansējumu 18 023.52 EUR.

Projektu iesniegumi jāiesniedz biedrības “Darīsim paši!” birojā Kuldīgā, Pilsētas laukumā 3, 2.stāvā (ieeja no sētas puses), LV-3301. Elektroniska dokumenta formā, parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā, projekta iesniegums nosūtāms Lauku atbalsta dienestam uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Projektu iesniegumu pieņemšana notiksLauku attīstības programmas 2007. - 2013. gadam 4. ass 413. pasākuma “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”ietvaros šādai aktivitātei un rīcībai:

  • Aktivitāte 6.1.“Iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegāde un uzstādīšana un infrastruktūras izveide pakalpojumu pieejamībai, kvalitātei un sasniedzamība pakalpojuma sniegšanas vietā vietējiem iedzīvotājiem” ietvaros šādai rīcībai:

Uzņēmējdarbības uzsākšanas un attīstības veicināšana,pieejamais finansējums 18 023.52 EUR.

Ar Vietējās attīstības stratēģiju, rīcības mērķiem, plānotajām darbībām, projektu vērtēšanas kritērijiem un minimālo punktu skaitu pozitīva atzinuma saņemšanai var iepazīties biedrības “Darīsim paši!” birojā Kuldīgā, Pilsētas laukumā 3, tālr. 25953523, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,

Kontaktpersona: Ginta Ivanovska, koordinatores vietniece, tālr.25953523, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

www.lad.gov.lv

www.darisimpasi.lv.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav