LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā ir uzņemti jauni dalībnieki

biznesa inkubator

Noslēdzoties šī gada pavasara uzņemšanai LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā, ir uzņemti trīs jauni komersanti. Jaunuzņemtie Kuldīgas un Talsu novadu uzņēmumi pārstāv pārtikas un kokapstrādes nozares. Tie pievienojas 35 inkubācijas uzņēmumiem, kuri jau saņem inkubatora atbalstu. Jāpiemin, ka šī bija pēdējā komersantu uzņemšana inkubācijā šīs LIAA Biznesa inkubatoru programmas ietvaros.

Pirmsinkubācijā ir uzņemti 17 biznesa ideju autori divās pirmsinkubācijas grupās: 10 no Kuldīgas novada un 7 no Talsu novada. Šie pirmsinkubācijas dalībnieki  jau ir uzsākuši sešu mēnešu pirmsinkubācijas programmu. Tās ir LIAA Biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas (PINK) skolas apmācības par dažādām ar uzņēmējdarbību saistītām tēmām, kas ļauj notestēt biznesa idejas, noslēgumā saprotot, kas ir nepieciešams, lai attiecīgā biznesa ideja būtu dzīvotspējīga.

LIAA Kuldīgas biznesa inkubators sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību turpina pirms pāris gadiem aizsākto kādas noteiktas nozares uzņēmēju pieredzes stāstu pēcpusdienu “Lūst vai plīst”. Šī gada pavasara tēma ir tekstils.

Lai laikus sagatavotos 2022. gada rudens uzņemšanai pirmsinkubācijā, LIAA Kuldīgas biznesa inkubators aicina ikvienu interesentu uz individuālu konsultāciju Kuldīgā, Skolas ielā 1 vai tā atbalsta vienībā Talsos, Krišjāņa Valdemāra ielā 17a, 2. stāvā. Pieteikšanās – Kuldīgā (62400905 / Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) vai Talsos (62400904 / Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, dalību izstādēs, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros. Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

ERAF LOGO ansamblis

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav