Biznesa rītā - par mārketingu

25. septembrī Pilsētas laukumā 3, 2. stāvā no 10.00 līdz 12.00 interesenti aicināti uz pirmo biznesa rītu Kuldīgā, lai runātu par mārketingu un tā nozīmi uzņēmējdarbībā.

Biznesa rīta mērķis ir veicināt sadarbību uzņēmēju starpā un aktualizēt uzņēmējdarbības vidē pastāvošos jautājumus, uz sarunām aicinot pieredzējušus uzņēmējus ar saviem veiksmes stāstiem, savas jomas ekspertus un citas interesantas personības.

Pasākuma laikā tiks izzināta citu pieredze, būs iespēja ekspertiem uzdot sev interesējošos jautājumus, kā arī pie kafijas tases iepazīties ar pasākuma dalībniekiem, tādējādi paplašinot paziņu loku.

Pasākumā viesosies SIA „Amazone” valdes priekšsēdētāja vietniece Baiba Mikāla un mārketinga speciāliste Maija Jaunzeme, kuras dalīsies pieredzē par to, kā uzņēmējdarbībā tiek pielietoti mārketinga rīki. SIA „Alias products” pārstāve un zīmola „Baudi!” idejas autore Agnese Buka pastāstīs par radošo pieeju mārketingam. Savukārt, SIA „Royal Key” pārstāve Inga Ziņģe Pupiņa dalīsies savā pieredzē, kā ar mārketinga palīdzību var veicināt biznesa izaugsmi. Pasākuma noslēgumā Mārtiņš Bergmanis, zīmola „Lustīgais Blumīzers” pārstāvis dalīsies stāstā, kā tika attīstīts zīmols un kādi mārketinga rīki likti lietā, lai zīmols gūtu atpazīstamību.

Dalība seminārā bezmaksas. Reģistrēšanās, sūtot pieteikumu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28731202.

Biznesa rītu organizē Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar SEB banku.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav