Atvērta pieteikšanās LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumam 6.aprīlī

LTRK

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā “Darba likums un tā modernizācija, darbaspēka nodokļi”, kas notiks 6. aprīlī no plkst. 14:15 līdz 16:40 Kuldīgā.

Pēdējo gadu laikā ir notikuši daudzi procesi, kas mainījuši pasauli un mūsu ikdienu. Mainījusies arī darba vide, darba forma un darba attiecību veidošanās. Līdz ar to nepieciešams mainīt arī Darba likumu, ņemot vērā gan jaunās darba vides tendences, gan balansu starp darba devēja un uzņēmēja interešu aizsardzību. Lai diskutētu par nepieciešamajām izmaiņām Darba likumā un taisnīgu nodokļu politiku, LTRK Kurzemes reģiona nodaļa organizē biznesa kluba pasākumu “Darba likums un tā modernizācija, darbaspēka nodokļi”, kurā aicināti piedalīties visi uzņēmēji.

LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā uzņēmējus uzrunās LTRK Kurzemes reģiona vadītājs Ralfs Minkevičs, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa un LTRK valdes loceklis, Politikas daļas direktors Jānis Lielpēteris. Diskusijā “Darba likums un tā modernizācija, darbaspēka nodokļi” piedalīsies LTRK Kurzemes reģiona padomes loceklis, SIA “VK Tranzīts” valdes priekšsēdētājs Renārs Pūce, Latvijas Brīvo Arodbiedrību Savienības priekšsēdētāja vietniece Gita Oškāja, zvērināta advokāte, LTRK darba tiesību darba grupas vadītāja, Darba lietu trīspusējās sadarbības apakšpadomes darba devēju puses vadītāja Dace Teice un eksperts no Ārvalstu investoru padomes. Diskusiju vadīs LTRK valdes loceklis, Politikas daļas direktors Jānis Lielpēteris. Pasākuma dalībniekiem būs arī iespēja piedalīties SIA “Cannelle Bakery” produkcijas degustācijā.

Dalība Biznesa kluba pasākumā ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju.

Reģistrācija līdz 4. aprīlim:

https://www.mittoevents.com/ltrk-kbk-kuldiga/register. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots.   

Papildu informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., t. 29757233 (Santa). 

PROGRAMMA


Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80. gadu!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav