Sākusies pieteikšanās Hercoga Jēkaba gadatirgum

Mainās gadu simti, valstu nosaukumi un valdnieki, bet kurzemnieku darba spars un prasme svinēt svētkus nezūd. Kuldīgas novada ļaudis aicina tuvus un tālus viesus uz „Hercoga Jēkaba gadatirgu”, 11. oktobrī no 12:00 līdz 16:00.

Tirgū kā jau tirgū – pilni rati rudens veltēm un prasmīgu meistaru darinājumiem. Tīrumos un laukos izaudzēto, klētīs un pagrabos salikto, pudelēs un burkās iepildīto, apkārtnes mežos nomedīto, upēs izzvejoto un pļavās ievākto pašam hercogam atrādīs un rudens dižandelē piedāvās visi novada pagasti. Darbosies Hercoga manufaktūras, Seno spēļu pagalms, Ķēķī savu prasmi demonstrēs apkārtnes pavāri. Tiks cepts, šmorēts un štovēts uz nebēdu. Kaulēties, jārēties, lielīties, acis mielot un vēderu lutināt te varēs ikviens.

Cienījamo tirgotāj! Šis nebūs gadatirgus tā klasiskajā izpratnē, bet vairāk teatralizēts pasākums viduslaiku tirgus noskaņās. Piesakieties tikai tad, ja varat noformēt savu stendu/telti un tirgotāju atbilstoši pasākuma idejai. Lūdzu, nepiedāvājiet popkornu un cukurvati, gatavus apģērbus, apavus, atrakcijas un loterijas, balonus utt. Tam visam būs citi pasākumi. Šoreiz gaidīsim Jūs tikai ar pašu ražotām/izgatavotām/izaudzētām precēm!

Priecāsimies, ja būsiet atraktīvi un pasākumā demonstrēsiet arī savu amata prasmi! 

Pieteikuma anketa