Seminārs par finanšu plānošanu

29. augustā Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) sadarbībā ar Kuldīgas novada Domi un VAS „Latvijas attīstības finanšu institūciju Altum” rīko semināru „Veiksmīga finanšu plānošana un piesaiste uzņēmumā”.

Uz pasākumu aicināti ideju autori, studenti, jaunie uzņēmēji, kā arī jebkurš cits interesents. Dalībniekiem tiks sniegtas praktiskas un teorētiskas zināšanas finanšu plānošanā un piesaistē, tādējādi palielinot sava uzņēmuma konkurētspēju. Kā zināms, finanšu plānošana ir viens no panākumu avotiem dzīvotspējīga uzņēmuma izveidē un attīstībā.

Semināru vadīs Austris Galindoms, SIA „Senso Tech” valdes priekšsēdētājs ar ilggadēju pieredzi uzņēmējdarbības analīzē, nākotnes naudas plūsmas plānošanā, finanšu analīzē un vadībā. Savukārt „Altum” un „Capitalia” sniegs koncentrētu informāciju par aktuālajām finanšu resursu piesaistes iespējām.

Seminārs notiks no 14.00 līdz 18.00 Mazajā zālē, Pilsētas laukumā 2, Kuldīgā. Dalība – bez maksas. Reģistrēšanās līdz 28. augustam, sūtot pieteikumu e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28731202.

Šādus un līdzīgus pasākumus motivācijas un kompetences paaugstināšanai KBI Biznesa skola organizē reizi mēnesī, izglītojot ideju autorus, augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studentus, kā arī jaunos uzņēmējus, kas vēlas paplašināt iemaņas un stiprināt sava uzņēmuma konkurētspēju.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav