Atvērta pieteikšanās LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumam

LTRK Kurzemes biznesa klubs

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Kurzemes reģiona nodaļa partnerībā ar Kuldīgas novada pašvaldību aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā, kura galvenā tēma ir virzība uz Zaļo kursu. Dalībai  pasākumā, kas notiks 6. oktobrī "Zoom" platformā, iespējams pieteikties līdz 4. oktobrim.

LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā "Kuldīgas attīstības aģentūras" Uzņēmējdarbības attīstības speciāliste  Elīna Voika sniegts jaunizveidotā Kuldīgas novada uzņēmējdarbības vides raksturojumu, bet LTRK viceprezidents un Latvijas Kokrūpniecības Federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss vērtēs Zaļā kursa ietekmi uz uzņēmējdarbību.

"Zaļais kurss nav nekas jauns. Tajā iekļautās stratēģijas, domāšanas veids un procesi ir sākušies jau ļoti sen, - piemēram, siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju stāsts un bioloģiskās daudzveidības aizsardzības pasākumi. Protams, Zaļajā kursā ir iekļauta arī virkne jaunu lietu. Pret Zaļā kursa stratēģiskajiem mērķiem man kopumā nav iebildumi. Pamatā kreņķis ir par to, ka vairums pret šīm lielajām biznesa un politikas izmaiņām attiecas vieglprātīgi. Ir skaidrs, ka būs jaunas biznesa iespējas, bet nekur nav teikts, ka to darīs "no zemes virsas noslaucītie" esošie Latvijas uzņēmumi un uzņēmēji," secina K. Klauss. Viņš lēš, ka, salīdzinot ar Zaļā kursa ietekmi,  finanšu sistēmas "kapitālais remonts" ir tikai "ziediņi".

Pasākuma noslēgumā notiks paneļdiskusija "Zaļais kurss", kurā piedalīsies K. Klauss, SIA "Ventspils nafta termināls" Termināļa vadītājs Kaspars Liepiņš un biedrības "Zemnieku Saeima" valdes priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja – Burmistere.

LTRK biznesa klubu pasākumi ir sadarbības un kontaktu apmaiņas platforma Latvijas uzņēmējiem, kurā notiek diskusijas ar dažādu nozaru profesionāļiem valsts un pašvaldības pārstāvjiem par aktualitātēm uzņēmējdarbībā, kā arī tiek apgūtas jaunas zināšanas praktiskos semināros.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, tajā piedalīties ir aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs! Reģistrācija atvērta līdz 4. oktobrim.

Reģistrācijas saite: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-kuldiga/register

Plašāka informācija: https://ieej.lv/IPbKp

Papildu informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. | T. 29757233 (Santa)   

PASĀKUMA PROGRAMMA

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80. gadu!

Papildu informācijai:
KRISTĪNE STEPIŅA
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija
M. + 371 29250261
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.ltrk.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav