AICINA UZŅĒMĒJUS PIETEIKTIES DALĪBAI LTRK KURZEMES BIZNESA KLUBAM TIEŠSAISTĒ

ltrk

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA SAKRET un Kuldīgas novada pašvaldību aicina uzņēmējus piedalīties LTRK Kurzemes Biznesa kluba tiešsaistes pasākumā, kas notiks 3. martā, Zoom platformā.

Biznesa kluba pasākumā, kura virstēma ir “Ilgtspējīga attieksme pret vidi & Nodokļi 2021” ar atklāšanas uzrunu uzstāsies LTRK Kurzemes reģiona vadītājs Ralfs Minkevičs. “Ko nesīs 2021. gads? Vēljoprojām ir vairāk neskaidrību, nekā droša sajūta par nākotni. LTRK Kurzemes reģionālā nodaļa turpina rīkot informatīvi izglītojošus Kurzemes biznesa kluba vebinārus, kuros mēs pulcējam dažādu nozaru ekspertus, kas palīdz ieviest skaidrību. Ilgtspējīga attieksme pret vidi un Nodokļi 2021 būs galvenās tēmas Kuldīgā, tāpēc aicinām visus interesentus pievienoties,” komentē LTRK Kurzemes reģiona vadītājs Ralfs Minkevičs.

 Par aktualitātēm ar prezentācijām uzstāsies vairāki eksperti – LTRK valdes loceklis, LTRK politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēteris Biznesa kluba dalībniekus iepazīstinās ar aktualitātēm, savukārt SIA "PB Finanses" īpašniece un vadītāja, LTRK Kurzemes reģionālās padomes locekle, Nacionālās stratēģijas padomes locekle Agnese Pastare uzstāsies ar prezentāciju par tēmu “Nodokļu izmaiņas 2021. gadā”.

“Neskatoties uz to, ka ar dažādiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības mazināšanai sadzīvojam jau teju gadu, uzņēmējdarbība Latvijā nav apstājusies. Ko LTRK ir darījusi un turpmāk darīs uzņēmēju interešu pārstāvībai Covid-19 krīzes sakarā, skaidrosim Kurzemes Biznesa kluba pasākumā,” norāda LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

SAKRET Komercdirektors Juris Grīnvalds Kurzemes Biznesa kluba dalībniekus iepazīstinās ar tēmu “Ilgtspējīga attieksme pret vidi – mūsdienu rūpniecības pamats”. Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa uzstāsies ar uzrunu, savukārt Kuldīgas attīstības aģentūras teritorijas plānotāja, lokālplānojuma izstrādes vadītāja Līva Meļķe-Tropiņa klātesošos iepazīstinās ar tēmu “Kuldīgas vecpilsētas lokālplānojums Ventas senlejā 1.redakcija”. SIA “Kuldīgas siltumtīkli” valdes priekšsēdētājs Andris Aniņš pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar tēmu “Kuldīgas siltumtīklu zaļā enerģija. Sadarbība un izaicinājumi”.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja noskaidrot atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem.

Dalība pasākumā ir bez maksas un tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. 

Reģistrācija: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-kuldiga/register

Papildus informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , Tel. 29757233 (Santa)

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav