DARBA DEVĒJU MEET-UP tiešsaistē

Kuldīgas novada uzņēmējiem norisināsies Latvijas Darba devēju konfederācijās (LDDK) organizētā darba devēju un uzņēmējdarbības atbalsta līderu domnīca DARBA DEVĒJU MEET-UP ar mērķi veicināt iesaisti un viedokļu apmaiņu par uzņēmējdarbības videi būtiskiem jautājumiem. 

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, Kuldīgas darba devēju MEET-UP notiks tiešsaistē6.novembrī plks.13.00

Aicinām arī jūs piedalīties un diskusijas laikā paust savu redzējumu par uzņēmējdarbības vidi novadā.

Pasākuma ietvaros iecerēts izzināt uzņēmēju, pašvaldību līderu, biznesa atbalsta organizāciju un citu viedokļu līderu viedokļus par uzņēmējdarbības vidi un sociālo dialogu, rosināt uzskatu apmaiņu par to, pārrunāt makroekonomikas tendenču ietekmi uz reģioniem, nozaru koplīgumiem, kā arī aktualizēt informāciju par finansējuma piesaistes iespējām gan no Latvijas, gan no Eiropas Savienības fondiem, uzņēmēju atbalstu Covid laikā, nodokļiem un valsts budžetu nākamajam gadam.

Otrajā daļā paredzēts praktisks seminārs par darba vides pielāgošanu Covid laikā, jaunām darba organizācijas formām, mācībām darba vidē un ES fondu iespējām sākot no 2021.gada.

Pasākuma tiešsaistes platformā Zoom saite: https://us02web.zoom.us/j/81353197538

Dalībnieku reģistrācija pasākumam: ej.uz/meetupkuldiga  

Latvijas Darba devēju konfederācija ir lielākā un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai, pārstāv darba devēju intereses Saeimā. Vairāk informāciju par LDDK skatīt šeit: https://lddk.lv/par-lddk/

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav