Aicina uz apmācībām par mežu apsaimniekošanu un medību jautājumiem

Meža īpašnieki, meža nozarē strādājošie un mednieku kolektīvu biedrijūlija, augusta un septembra mēnešos tiek aicināti apmeklēt mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības „L.V.Mežs” sadarbībā ar meža īpašnieku biedrību „Meža konsultants” rīkotās bezmaksas apmācības Kuldīgā. Pirmajā apmācību dienā notiks teorētiskās apmācības, bet otrajā – praktiskās apmācības.

  • Mežaudžu kopšanas pamati – 23. - 24.jūlijs. Pieteikšanās līdz 21.07.2014. Apmācību laikā Jūs uzzināsiet informāciju par meža apsaimniekošanas ciklu un mežaudžu parametriem, to noteikšanas metodēm, kā arī mežaudžu kopšanas pamatprincipus jaunaudzēs un vidēja vecuma audzēs, darba paņēmienus mežaudžu kopšanā, pielietojamo tehniku un aprīkojumu mežaudžu kopšanā. Būs arī neliels ieskats darba aizsardzības jautājumos. Lektori – Sigita Vaivade, meža īpašnieku biedrība „Meža konsultants”, Artūrs Cīrulis, Ogres tehnikums.
  • Mazvērtīgo un neproduktīvo mežaudžu produktivitātes celšana 6. - 7. augusts.  Pieteikšanās līdz 04.08.2014. Apmācību laikā Jūs iegūsiet zināšanas par meža resursu izmantošanu, kokaudžu struktūru, to krāju un kvalitāti, neproduktīvu un mazvērtīgu mežaudžu nomaiņu ar produktīvām mežaudzēm. Lektors – Jānis Iesalnieks, Dienvidkurzemes virsmežniecība.
  • Medību jautājumi – 19. - 20. septembris. Pieteikšanās līdz 17.09.2014. Apmācības mērķis ir zināšanu papildināšana par savvaļas dzīvnieku slimību, medījuma gaļas higiēnas un pārtikas drošības jautājumiem, pareizu medību produkcijas pirmapstrādi un uzglabāšanu. Lektori- Ilze Plīkša, Evita Leitāne, PVD.

Apmācības par pirmajām divām tēmām būs bezmaksas. Noklausoties tēmu Mežaudžu kopšanas pamati apmācāmie varēs doties uz Ogres tehnikumu, lai nokārtotu eksāmenu un saņemtu motorinstrumentu vadītāja apliecību.

Par Medību jautājumu apmācībām dalības maksa 10 EUR. Pēc šīm apmācībām klausītājiem tiks izsniegta izziņa, ka viņi tiks reģistrēti Pārtikas un veterinārā dienesta datu bāzē kā attiecīgā kursa apguvēji.

Precizēt interesējošos jautājumus, kā arī pieteikties uz apmācībām var zvanot pa telefonu 29103658 (Sigita), 29448967 (Aiga) vai rakstot e-pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informācija pieejama www.lvmezs.lv

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav