LTRK aicina uzņēmējus pieteikties dalībai Kurzemes Biznesa klubam

ltrk

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Kuldīgas novada pašvaldību aicina uzņēmējus piedalīties tiešsaistes LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā, kas notiks 7. oktobrī, GoToMeeting platformā.

Pasākumā, kas šoreiz veltīts Kuldīgas uzņēmēju apmācību dienai ar tēmu “Zināšanas Tavam biznesam”, atklāšanā ar uzrunām uzstāsies Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Kurzemes biznesa klubā plānotas vairākas prezentācijas, tostarp LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs Biznesa kluba dalībniekus iepazīstinās ar LTRK kā platformu uzņēmējdarbības vides izaugsmei, savukārt LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar tēmu “Nodokļu politikas virzība konkurētspējas virzienā”.

“Politikas veidotāji cenšas panākt lielākas nodokļu maksas iekasēšanu, lai finansētu savas politiskās programmas. LTRK izaicinājums ir pārliecināt politikas veidotājus, ka šo mērķi vēlams sasniegt nevis cenšoties no esošajiem uzņēmumiem kā no citroniem izspiest vairāk, bet gan panākot, ka Latvijā rodas vairāk jauni uzņēmumi, savukārt esošie aug un paplašinās. To iespējams panākt Latvijā izveidojot konkurētspējīgāko nodokļu sistēmu reģionā vai vismaz izlīdzinoties ar labākajiem,” norāda LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Tāpat biznesa kluba dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar AS Swedbank vecākās ekonomistes Agneses Bucenieces prezentāciju ar tēmu “Ekonomikā dziļam kritumam seko strauja atgūšanās. Ko gaidīt tālāk?”, savukārt Eksporta konsultāciju uzņēmuma “Amie Export” dibinātājā un vadītāja Ieva Jonsone uzstāsies ar prezentāciju par tēmu “Kur ir Tavs eksports?” Sertificēts darba un organizāciju psihologs, CreaTest vadītājs, docents Reinis Lazda klātesošos iepazīstinās ar to, kā vadīt darbiniekus neskaidros ekonomiskos apstākļos. Pasākuma laikā uzņēmējiem būs iespēja rast atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem, kā arī iesaistīties diskusijās ar prezentāciju autoriem un citiem pasākuma dalībniekiem.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, papildu informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. | T. 29757233 (Santa)

Programma un reģistrācija pasākumam obligāta tiešsaistē, izmantojot saiti: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-kuldiga/register

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav