Sākusies tirgotāju pieteikšanās "Zelta rudens gadatirgum"

zelta rudens

Sākusies tirgotāju pieteikšanās amatnieku tirgum "Zelta rudens gadatirgus", kas 3. oktobrī, no 11.00 līdz18.00, notiks Kuldīgā, Liepājas ielā.

Tirgotāji aicināti pieteikties tirdziņam līdz 2020. gada 20. septembrim, aizpildot pieteikuma veidlapu ŠEIT.

TIRDZNIECĪBAS NOTEIKUMI UN IZCENOJUMI.

Kuldīgas novada iedzīvotājiem tirdzniecība "Zelta rudens gadatirgū" ir bez maksas!

Gadatirgū aicināti piedalīties amatnieki un amatu pratēji, tautas lietišķās mākslas studijas, mākslinieki un individuālie meistari, ekoloģiski tīru Latvijā audzētu pārtikas produktu ražotāji, našķu un saldumu tirgotāji.

"Zelta rudens gadatirgus" 3. oktobrī turpina šogad aizsākto tematisko tirgu sēriju - jūnijā "Jāņu tirgu", jūlijā "Tirgu liepziedu laikā", bet augustā "Tirgu vasaras pilnbriedā". 

Tā kā koronavīruss jeb Covid-19 ieviesis būtiskas izmaiņas ikdienas dzīvē, tas skar arī dažādu pasākumu norisi. Tādēļ šogad tradicionālā Hercoga Jēkaba gadatirgus vietā, kas bija bagāts ar plašu kultūras programmu Pilsētas dārzā un tirgu vairākās Kuldīgas ielās, tiek rīkots "Zelta rudens gadatirgus" Liepājas ielā. Tādēļ tirgotājus lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo tirgotāju skaits ir ierobežots!

Papildu informācija pa tālruni 26603289 vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav