Sveiks Kuldīgas novada uzņēmējus un amatniekus

uznemeji

Piektdien, 17. janvārī, svinīgā pasākumā Kuldīgas Jauniešu mājā sveiks labākos aizvadītā gada uzņēmējus un amatniekus Kuldīgas novadā.

Kuldīgas novada pašvaldības rīkotā konkursa “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2019” žūrija no iedzīvotāju iesniegtajiem priekšlikumiem turpmākai dalībai konkursā izvirzīja 33 pretendentus astoņās nominācijās. Žūrijas dalībnieki apciemoja pretendentus, lai uzzinātu vairāk par viņu darbu. Papildus tika apkopota informācija par lielākajiem ziedotājiem un lielākajām ieguldītajām investīcijām novada teritorijā un apstiprināti kopskaitā pieci pretendenti nominācijā “Investīcija 2019” un trīs pretendenti nominācijā “Mecenāts 2019”.

Nominācijā “Ražotājs 2019” apbalvojumam izvirzīti kokapstrādes uzņēmumi SIA “Laimdotas”, SIA “AJG Plus” un SIA “Platte”, kā arī SIA “Ineses tortes”.

Nominācijā “Pakalpojums 2019” apbalvošanai izvirzīti zobārstniecība SIA “Anroja”, lauksaimniecības tehnikas tirgotājs SIA “Leroko”, ģimenes ārste Inese Zīle, SIA “AZG” veikals “Retro” un SIA “IMG PROJEKTI”.

Apbalvojumam nominācijā “Amatnieks 2019” apbalvojumam izvirzīti rotu māksliniece Kristīne Šimpermane (SIA “Kaisme Dizains”), adītāja Vita Ošeniece, dizainere – keramiķe Madara Atiķe (keramikas darbnīca “Saules Ceplis”) un augstspiedes un sietspiedes drukas meistare Nelda Blūma (SIA “Drukart”).

Nominācijā “Tūrisma uzņēmējs 2019” uz apbalvojumu pretendē SIA “Rota IG” viesnīca un restorāns “Jēkaba sēta”, SIA “Provinces sēta” brīvdienu māja “Raxti”, zemnieku saimniecība “Zemturi” Laidu pagastā, kafijas grauzdētava “Curonia” un SIA “KUULD” dāvanu un suvenīru veikals.

Savukārt nominācijā “Debija 2019” uz balvu pretendē dekorēšanas pakalpojumu sniedzēja Saiva Auziņa, automašīnu rezerves daļu tirgotājs SIA “MTPARTS”, Kabiles muižas vīna darītava un attīstošo koka rotaļlietu ražotājs SIA “Flockmen”.

Apbalvojumam nominācijā “Ilgtspējīgākais uzņēmums 2019” izvirzīti mēbeļu ražošanas uzņēmums SIA “Simra”, SIA “Agrotehnika”, salonfrizētava “Rita” un veikals “Lote”.

Visbeidzot, nominācijā “Mentors 2019” apbalvojumam izvirzīti Kuldīgas kultūras centra direktore Inta Burnevica, Kuldīgas kultūras centra izpilddirektors Andris Grīnvalds un SIA “IMA autoserviss” īpašnieks Imants Rukuts.

Pretendentu pieteikšana konkursam norisinājās pērn rudenī. Dalībai konkursā bija  iespējams pieteikt uzņēmumus (uzņēmējus), kuru saimnieciskā darbība norit Kuldīgas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares, individuālā darba veicējus, kuri reģistrējuši un veic saimniecisko darbību Kuldīgas novadā, uzņēmumus un to struktūrvienības, kas Kuldīgas novada teritorijā veic saimniecisko darbību, bet reģistrētas citur, kā arī amatniekus, kuri ir fiziskas personas un var būt arī citu uzņēmumu darbinieki.