Biznesa attīstības iespējas Kuldīgas uzņēmumiem

 

Kuldīgas novads ir viens no 18 Latvijas novadiem, kas šogad piedalās projektā „Radām novadam”.

Projekta mērķis ir radīt jaunas darbavietas un rast iespēju gūt papildu finansējumu uzņēmējdarbības attīstībai novadā. Projekta ietvaros katram no 18 novadiem tiek piesaistīta viena studentu un pasniedzēju komanda no kādas Latvijas augstskolas, kas turpmākos divus gadus aktīvi darbosies pie minēto mērķu īstenošanas.

Kuldīgas novadu par savu turpmāko darbības lauku ir izraudzījusies Ventspils Augstskolas komanda „Hercoga Jēkaba padome”, kurā šobrīd darbojas 8 dalībnieki. Komandā ir gan pasniedzēji, gan pieredzējuši maģistrantūras studenti, kas jau iepriekš ir veiksmīgi strādājuši pie star-up uzņēmumu attīstības un ES finansējuma piesaistes.

Aprīlī Ventspils Augstskolas komanda „Hercoga Jēkaba padome” tikās ar Kuldīgas attīstības aģentūru, lai pārrunātu turpmāko sadarbību un projekta ietvaros sasniedzamos mērķus. Komanda ir gatava ieguldīt gan laiku, gan zināšanas, lai palīdzētu attīstīties vietējiem Kuldīgas ražotājiem un uzņēmējiem.

Tāpēc ikviens Kuldīgas novada uzņēmējs, kam ir idejas un vēlme attīstīties, bet diemžēl trūkst laika, pieredzes un zināšanas, lai to īstenotu, ir aicināts sazināties ar „Hercoga Jēkaba padomi”.

Komanda ir gatava piedāvāt Kuldīgas uzņēmumiem palīdzību šādās aktivitātēs (bezmaksas pakalpojums):

  • Biznesa un mārketinga plānu izstrāde;
  • Konsultācijas mājražotājiem par savas ražošanas attīstības plānošanu, pieejamajiem projektiem, finansējuma piesaistes iespējām, produkta virzīšanu tirgū;
  • Tirgus pētījumu veikšana;
  • Projekti „Ārējo tirgus apgūšana – ārējais mārketings” 50% attiecināmo izdevumu atgūšanai pēc dalības izstādēs, tirdzniecības misijās, kontaktbiržās, kas notikušas vai notiks citās valstīs;
  • Atbalsts uzņēmumu reģistrācijas dokumentu sagatavošanā.
  • Uzņēmējdarbības attīstības stratēģijas izstrāde sadarbībā ar Kuldīgas attīstības aģentūru.

Interesentiem, kas vēlas pārrunāt sadarbības iespējas, lūgums sazināties ar komandas „Hercoga Jēkaba padome” projektu vadītāju Lieni Kataševsku, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Līgu Raitumu, Kuldīgas attīstības aģentūras projektu speciālisti, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vairāk par projektu www.radamnovadam.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav