LIAA piesaka 2019. gada rudens uzņemšanu Kuldīgas biznesa inkubatorā

bizness
Publicitātes foto.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubators izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

No 2019. gada 30. augusta līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā piecpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā, tostarp arī Kuldīgā. Atbalsta programmām aicinātas pieteikties fiziskas personas un uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

Korekti aizpildītus pieteikumus varēs iesniegt klātienē jaunrades festivālā iNOVUSS Biznesa inkubatoru koprades terasē, pēc festivāla, sākot ar 2. septembri - LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā, kā arī elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.līdz 2019. gada 20. septembra plkst. 23:59.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām uzņēmējiem saistošām tēmām, kas palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā.

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Tāpat iespējams saņemt grantus pakalpojuma izmaksu segšanaiun ražošanas iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai.

3. septembrī plkst. 16.00, LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā, Skolas ielā 1, Kuldīgā tiek rīkota Info stunda par pirmsinkubācijas atbalsta programmu un 10. septembrī plkst. 16.00 par inkubācijas atbalsta programmu, kurās ikvienam interesentam pastāstīs par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā. Informācija par visiem biznesa inkubatoru pasākumiem pieejama: http://www.liaa.gov.lv/lv/pieteiksanas-pasakumiem.

Pašlaik LIAA biznesa inkubatoros ir 749 dalībnieki (41 Kuldīgā) - biznesa ideju autori vai uzņēmumi. No tiem 296 (15 Kuldīgā) pirmsinkubācijas programmā pārbauda savas biznesa idejas dzīvotspēju un 453 (26 Kuldīgā) dalībnieki ir uzņemti inkubācijas programmā. Kopš LIAA biznesa inkubatoru izveides pirmsinkubācijas programmu sešu mēnešu garumā ir izgājuši 809 (52 Kuldīgā) biznesa ideju autori.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai.LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ
Par inkubācijas programmu: https://youtu.be/jTis0NTX_A0

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav