Izņemt skaidru naudu ar Swedbank karti varēs arī Kabilē un Vārmē

Kuldīgas novadā divos pagastos drīzumā būs pieejams jauns pakalpojums – skaidras naudas izņemšana ar Swedbank karti. Tas tiks ierīkots Kabilē veikalā „Saldo 7” un Vārmē veikalā „Saldo 4”.

Kuldīgā jau ir 2 tirdzniecības vietas, kas piedāvā iespēju izņemt skaidru naudu ar Swedbank karti. Visu vietu sarakstu, kur pieejams šāds pakalpojums, var atrast Swedbank mājas lapā www.swedbank.lv/.

Kā notiek skaidras naudas izmaksa tirdzniecības vietās?

Skaidras naudas izņemšana tiek noformēta kā atsevišķs darījums pirms vai pēc iepirkšanās pie tirgotāja. Minimālā izmaksas summa ir 1 eiro cents, maksimālā – 75 eiro.

Klientam ir tiesības veikt vairākus secīgus naudas izņemšanas darījumus. Nauda var tikt izmaksāta gan banknotēs, gan monētās. Katram darījumam tiek piemērota bankas cenrādī noteiktā komisijas maksa. Tirgotājam ir tiesības atteikt skaidras naudas izmaksu, ja nav iespējams nodrošināt tā izpildi, piemēram, nav atbilstoša skaidra nauda viņa kasē.

Lai arī par skaidras naudas izņemšanu pie tirgotāja ir komisijas maksa (0,71 EUR), tā atsver laika patēriņu un transporta izdevumus, ja cilvēks brauktu tikai pēc skaidras naudas uz bankomātu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav