Stādaudzētava „Ziedoņi” iesaistās akcijā „Atvērtās dienas laukos”

Stādaudzētava „Ziedoņi" un Lauku ceļotājs aicina piedalīties pavasara akcijā „Atvērtās dienas laukos”, kas notiks 2014. gada 16. - 18. maijā.

Atvērtajās dienās laukos „Ziedoņi” piedāvās:

  • bezmaksas ekskursiju pa „Ziedoņu” dārzu ar izsmeļošu stāstījumu par peoniju, īrisu, liliju un dienziežu audzēšanu un kopšanu;
  • profesionālu konsultāciju par visiem ar puķu audzēšanu saistītajiem jautājumiem;
  • 30 % atlaidi īrisu un dienziežu stādiem (tiem, kas iegādāsies dārza karalienes – peonijas stādus, dāvanā saņems pašu rokām gatavotas aromātiskas ziepes ar antioksidantiem bagāto peonijas sakni sastāvā);
  •  „Ziedoņu” dārza apmeklētājiem papildus tiek piedāvāta iespēja bez maksas doties ekskursijā gida pavadībā pa 19. gadsimtā celto Pelču pili, kas atrodas 700 m no Ziedoņiem, turpat – Pelču pagastā.

Ziedoņos varēs iegādāties arī Kuldīgas novada mājražotāju kooperatīva „Kuldīgas labumi" produkciju!

Akcijas „Atvērtās dienas laukos” ietvaros 129 saimniecības visā Latvijā 3 dienas būs atvērtas apmeklētājiem, piedāvājot atlaides produktiem vai pakalpojumiem, ēdienu un dzērienu degustācijas, ekskursijas, radošas darbnīcas vai kādus citus īpašos piedāvājumus, ko ikdienā šajās saimniecībās nav iespējams saņemt.

Akcijas „Atvērtās dienas laukos'' mērķis ir popularizēt Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un pakalpojumus.

Vairāk par akciju Atvērtās dienas laukos

Karte ar dalībniekiem visā Latvijā

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav