LTRK parakstīs sadarbības memorandu ar Kuldīgas novada domi

LTRK

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) apbalvošanas ceremonijas "Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2018" pasākuma ietvaros, kas notiks 18.janvārī plkst.16:00 Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26, Kuldīgā, svinīgi parakstīs memorandu ar Kuldīgas novada domi.   

Pasākumā piedalīsies LTRK prezidents Aigars Rostovskis un Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa. Memoranda mērķis ir stiprināt sadarbību starp uzņēmēju biedrību un reģionu, tādējādi veicinot konkurētspēju un eksportu, kā arī informācijas apriti. Tāpat paredzēts strādāt pie biznesa vides attīstības jautājumiem un risinājumiem, lai veicinātu ekonomikas attīstību.

“Sadarbība starp uzņēmējiem un pašvaldībām ir ļoti būtiska, jo tas, cik labi bizness jūtas konkrētā vietā, bieži vien ir panākumu atslēga,” saka A.Rostovskis, piebilstot, ka pēdējos gados vietvaldes kļuvušas daudz aktīvākas, domājot par to, ka jāpiesaista uzņēmēji savai teritorijai, jo tas savukārt nozīmē darbavietas un cilvēku palikšanu konkrētajā teritorijā, “laikā, kad demogrāfijas situācija ir īpaši negatīva, būtiski veidot tādu vidi, kur cilvēks ir vērtība, radot pienesumu visam reģionam.”

Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva tiks tiem, kuri aktīvi un godprātīgi strādā savā nozarē, sekmējot  uzņēmējdarbības vides attīstību novadā. Apbalvojumus pasniegs vairākās nominācijās: Zaļā saimniecība 2018, Ražotājs 2018, Pakalpojums 2018, Amatnieks 2018, Tūrisma uzņēmējs 2018, Debija 2018, Ilgtspējīgākais uzņēmums 2018, Mentors 2018, Investīcija 2018, kā arī Mecenāts 2018.

LTRK  sadarbībā ar Latvijas novadiem regulāri organizē dažādus biznesa pasākumus ar mērķi veicināt  uzņēmējdarbības attīstību reģionos. To laikā uzņēmēji tiek aicināti uzzināt jaunāko informāciju par biznesa aktualitātēm, iegūt jaunus biznesa kontaktus, kā arī piedalīties apmācībās un semināros kā nozaru ekspertiem. 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav