Aicina uz uzņēmēju dienu

Kuldīgas novada pašvaldība aicina novada uzņēmējus piedalīties Uzņēmēju dienā, kas notiks 2014. gada 11. aprīlī Mārtiņzālē, Pilsētas laukumā 4, Kuldīgā.

Pasākumā Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājaInga Bērziņastāstīs par aktuālo mūsu novadā; Kuldīgas filiāles vadītāja Sandra Krinkele informēs par NVA piedāvājumiem esošajiem un topošajiem uzņēmējiem; AS „Swedbank” galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks stāstīs un diskutēs par Latvijas ekonomikas tendencēm 2014. – 2016. gadam: kas notiek un ko gaidīt? Pasaules, Latvijas ekonomika un Latvijas reģioni – ko Latvijai nozīmē Eiropas ekonomikas mošanās no krīzes, vai ir atklātas Eiropas Savienības un eiro zonas vājās vietas, kādi ir Latvijas ekonomiskie rādītāji, eksporta, bezdarba, nodokļu līmenis pašlaik un ko gaidīt turpmāk? Ienākumu atšķirības Latvijas reģionos – kādas tās ir un kādi faktori tās nosaka.

„BOSI Nordic” sadarbībā ar „Altum”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, „LURSOFT” un AS „Swedbank” stāstīs par BOSI metodi, kas tiek lietota, lai panāktu uzņēmuma izaugsmi.

Darba kārtības jautājumi

Sīkāka informācija, kā arī pieteikšanās līdz 9. aprīlim pie Kuldīgas Attīstības aģentūras projektu speciālistes Līgas Raitumas pa tālr. 63350140, mob. 27842532 vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav