Atvērts mājražotāju veikals „Kuldīgas labumi”

Šodien svinīgi un ar lepnumu tika atvērts ilgi lolotais Kuldīgas novada zemnieku un mājražotāju kooperatīva produktu veikals „Kuldīgas labumi”.

„Mēs ļoti lepojamies ar mūsu kopīgi sasniegto,” atklājot pasākumu uzrunā sacīja Kuldīgas Attīstības aģentūras speciāliste Līga Raituma.

Pasākums interesi raisīja daudziem iedzīvotājiem, uz veikala atvēršanu bija ieradies vesels pulks interesentu un lauku labumu cienītāju.

Kooperatīva vadītāja un valdes priekšsēdētāja Elīna Voika: „Šodien ir liela un īpaša diena, šodien ir kooperatīva otrā dzimšanas diena. Lai mēs visi te varētu kopā sapulcēties, savu roku ir pielikuši ļoti daudzi, tāpēc paldies Kuldīgas novada pašvaldībai, jo iedvesmojāt uz šo lielo soli, Kuldīgas attīstības aģentūrai, Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centram, SIA „Dekoram RD” un SIA „Kuldīgas komunālie pakalpojumi””.

„Jāsaka, ka pagājis jau gads, kopš iedrošinājāmies un smēlāmies pieredzi no Rūjienas kooperatīva. Šis ir rezultāts pieredzes apmaiņas braucieniem un tikšanās pagastos ar zemniekiem un mājražotājiem. Prieks, ka cilvēki apvieno patīkamo ar lietderīgo un dara to, kas tiem patiešām patīk,” sacīja Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas vietnieks Aleksandrs Lange.

Iedzīvotāji tika aicināti atbalstīt savus zemniekus un mājražotājus, iegādājoties dabīgas sulas, ābolu čipsus, sukādes, medu, piena un gaļas produktus, kā arī tamborējumus, adījumus un citas skaistumlietas.

Informējam, ka mājražotāju veikals atrodas Adatu ielā 9, Kuldīgā, jaunās autoostas telpās.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav