Var pieteikties Latvijas kopstendā izstādei Francijā

Uzņēmumiem ir iespēja pieteikt dalību Latvijas kopstendā starptautiskajā izstādē „SIAL 2014”, kas notiks 19. – 23. oktobrī izstāžu centrā „Villepinte” Parīzē, Francijā.

Dalībai kopstendā tiek piešķirts līdzfinansējums līdz 50% no nomas maksas par neaprīkotu ekspozīcijas platību. Stenda organizatori dalībniekam nodrošina kopēju dizainu vienotai valsts stenda atpazīstamībai. Latvijas kopstendā atlikušas 4 brīvas vietas (katra 12 m2) galvenajā kopstendā un viena vieta (12 m2) pārtikas hallē „Gourmet”.

Izstādei var pieteikties Latvijā reģistrēti komersanti, zemnieku saimniecības, kooperatīvās sabiedrības, kas darbojas lauksaimniecības un pārtikas produktu ražošanas vai tirdzniecības jomā, izņemot zivsaimniecības nozari. Iesniegumi jāiesniedz līdz 10. martam.

Informējam, ka dalībniekam ir iespēja saņemt līdzfinansējumu papildu izmaksu daļējai segšanai, iesniedzot projektu Latvijas valsts investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA) līdz 30. aprīlim.

Izstāde Parīzē norisinās katru otro gadu, un 2012. gadā tajā piedalījās gandrīz 6 tūkstoši dalībnieku no 100 pasaules valstīm un apmeklēja 150 tūkstoši profesionāļu.

Sīkāku informāciju var saņemt izstāžu rīkotājsabiedrības mājas lapā: www.sialparis.com, pa tālr. 29441332 (Andra Ūdre), e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav