Notikusi pirmā tikšanās par Kuldīgas novada ražotāju kooperatīva veidošanu

22. janvārī veiksmīgi norisinājās pirmā interesentu tikšanās par Kuldīgas novada ražotāju kooperatīva sabiedrības veidošanu un tālāko darbību.

Sanāksmē piedalījās dažādu nozaru speciālisti un Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvji.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas vietnieks Aleksandrs Lange uzrunāja semināra dalībniekus un aicināja tos apvienoties. Kuldīgas novada pašvaldības Attīstības pārvaldes vadītāja Agnese Buka stāstīja par pašvaldības atbalstu Kuldīgas novada uzņēmējdarbībai, tai skaitā arī mājražotājiem un amatniekiem. Savukārt, „Kuldīgas attīstības aģentūras“  projektu speciāliste Līga Raituma sniedza apskatu par kopīgi ar mājražotājiem un amatniekiem paveikto 2013. gadā gan gūstot pieredzi citos novados, gan piedaloties izstādē un tirdziņos. Biedrības „Pārtikas amatnieki“ valdes priekšsēdētājs Jānis Dāvids stāstīja par savas biedrības paveikto un par kooperācijas ieguvumiem kopumā. LLKC (Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs) Kuldīgas filiāles vadītāja Daiga Mellere aicināja visus iesaistīties un nenobīties, jo tikai kopā ir iespējams paveikt lielus darbus. Noslēgumā „Kuldīgas attīstības aģentūras“  projektu speciāliste Elīna Voika pastāstīja par kooperatīva sabiedrības mērķiem, uzdevumiem, dibināšanas gaitu un attīstības plānu.

Nākamā tikšanās reize notiks ar tiem dalībniekiem, kuri vēlās kļūt par dibinātājiem, un tā tiek plānota 29. janvārī 10.00, Pilsētas laukumā 3, „Kuldīgas attīstības aģentūras“ telpās.

Uz drīzu tikšanos!

Vairāk informācijas zvanot Elīnai Voika pa tālruni 25473680, 63350640 vai rakstot e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav