Apbalvoti novada labākie uzņēmēji un amatnieki

27. decembrī Kuldīgas kultūras centrā svinīgā pasākumā notika „Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku Gada balvas 2013” apbalvošanas ceremonija.

Svinīgo pasākumu ievadīja Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas uzruna un vēlējums Jaunajā gadā: „Pavisam ātri paskrējis 2013. gads, un ar jaunām cerībām mēs pēc pāris dienām sagaidīsim Jauno gadu. No sirds vēlos pateikt lielu paldies katram no jums par paveikto Kuldīgas novada labā. Labie darbi novadā šogad bijuši ļoti daudz – gads ir bijis bagāts gan ar investīcijām mūsu ielās un inženierkomunikācijās, jauniem, radošiem un vēl nebijušiem pasākumiem, gan ar investīcijām, kuras veikušas zemnieku saimniecības un uzņēmēji.”

Žūriju patīkami pārsteidza padarītais laukos. Investīcijas jau skaitāmas miljonos. „Priecē gan jaunās tehnikas novietnes, gan jaunās fermas un sakārtotās saimniecības. Man gribas no sirds novēlēt, lai jūsu ieceres un sapņi tiek turpināti arī nākamgad. Lai visi strādātu novada labā un ar to lepotos! Lai Kuldīgu radītu par vietu, kurā gribēs dzīvot arī mūsu bērni!” vēlēja I.Bērziņa.

„Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku Gada balvas 2013” ieguvēji:

  • GADA TIRGOTĀJS – SIA „Meistars LV” Kuldīgā, īpašnieks Leonīds Žerebcovs;
  • GADA PAKALPOJUMS – SIA „Obodņikova veterinārais serviss”, īpašnieks Olārs Obodņikovs;
  • GADA AMATNIEKS – kalējs Dailonis Jakobovskis no Kuldīgas;
  • JAUNAIS UZŅĒMĒJS – kafejnīca „Šarlote” Kuldīgā, īpašniece Aira Pigožne;
  • GADA RAŽOTĀJS – SIA „Mežmaļi” Pelču pagastā, īpašnieks Andris Dieziņš;
  • GADA LAUKSAIMNIEKS – z/s „Laivenieki” Padures pagastā, īpašnieks – Jānis Laivenieks;
  • GADA INVESTĪCIJAS – z/s „Bētas” par liellopu novietni „Mārtiņstallis” Vārmes pagastā, īpašnieks Ilmārs Pilenieks;
  • GADA BŪVE – par būvobjektu „Stendes ielas rekonstrukcija posmā no Vecā ķieģeļu tilta līdz pilsētas robežai” arhitektam SIA „Inženiertehniskie projekti”, būvuzņēmējam – SIA „Ostas celtnieks”. Pasūtītājs – Kuldīgas novada pašvaldība.

Jau otro gadu arī mediķi ir ieskaitīti uzņēmēju balvas saņemšanas procesā. Uzņēmēju un amatnieku Gada balvas pasniegšanas ceremonijā piedalījās veselības ministre Ingrīda Circene un Veselības ministrijas vārdā ģimenes ārstam un kardiologam Ēvaldam Upeniekam pasniedza pateicības rakstu par pašaizliedzīgu darbu un nesavtīgu ieguldījumu pacientu veselības aprūpē.

Laikraksta „Kurzemnieks” specbalvu nākamajā gadā izvietot reklāmu EUR 100 apmērā tika piešķirta individuālā darba veicējai Vinetai Rozentālei, masāžas salonam „Vinnija”.

Savukārt SEB bankas Kuldīgas filiāles vadītāja Inga Kaltniece simpātiju balvu pasniedza z/s „Sprīdīši” īpašniekam Visvaldim Kūmam. Bankas un zemnieku saimniecības sadarbības un izaugsmes ceļš ilgst jau vairāk nekā 20 gadus.

Kurzemes Biznesa inkubators pasākuma laikā godināja divus inkubatora uzņēmumus – bērnu elektrovelosipēdu ražotāju „Bike electric” un MGS Factory DIP DAP koka rotaļlietu ražotāju.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Kuldīgas filiāles vadītāja Daiga Mellere z/s „Akmeņkalni” īpašniekam Ainaram Bierandam pasniedza dāvanu karti EUR 150 vērtībā nākamā kopīgā projekta realizēšanai.

Skatītājus priecēja Kuldīgas jauniešu teātris „Focus”, muzikālā Manguļu ģimene, kā arī citi vakara īpašie viesi.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav