Atzinīgi novērtēts zīmols „DIP DAP”

11. decembrī svinīgā ceremonijā tika paziņoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2013” laureāti, kurā koka skrejritenis „DIP DAP” kategorijā „Rūpnieciskais dizains” ieguva 2. vietu.

Uzņēmums ir ne tikai novērtēts vietējā tirgū, bet par kvalitāti saņēmis atzinību arī ārpus Latvijas robežām. Tāpat liels sasniegums uzņēmumam bija piedalīšanās Latvijas Iepakojuma asociācijas rīkotajā konkursā „Latvijas labākais iepakojums 2012”, kurā ar zīmola „DIP DAP” skrejriteņa oriģinālo iepakojumu ieguva Grand Prix.

LIAA rīkotā konkurss „Eksporta un inovācijas balva 2013” norisinās jau devīto gadu pēc kārtas, un tā laureāti ir Latvijas uzņēmumi, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Šogad konkursā kopumā tika iesniegti 119 pieteikumi no uzņēmumiem visā Latvijā. Konkursa otrajā kārtā tika izvirzīts 31 uzņēmums. Visus dalībniekus sveica konkursa patrons – Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Balvas tika sadalītas sešās kategorijās – „Eksporta čempions”, „Eksportspējīgākais komersants” lielo un vidējo komercsabiedrību grupā, „Eksportspējīgākais komersants” mazo komercsabiedrību grupā, „Importa aizstājējprodukts”, „Inovatīvākais produkts” un „Rūpnieciskais dizains”.

SIA „MGS FACTORY” darbību var raksturot kā bērniem un dabai draudzīgu zīmola „DIP DAP” koka rotaļlietu ražošanu, kas izceļas ar savu oriģinālo, iztēli veicinošo dizainu un drošību. 

Pilnvērtīga ražotne ar visām nepieciešamajām iekārtām pilna procesa īstenošanai ir viens no uzņēmuma „MGS FACTORY” sasniegumiem, kuru izceļ Mareks Gipters. Uzņēmuma pārstāvis lepojas ar savu rūpīgi izloloto produktu, jo zīmols „DIP DAP” ir ļoti labs sabiedrotais mazuļa augšanas un attīstīšanās posmā. Skrejritenis palīdz mazulim attīstīt līdzsvara izjūtu un koordināciju, kā arī sagatavo bērnu braukšanai ar parasto divriteni. Stūres konstrukcijā izmantots unikāls savienojums, kas pasargā bērna pirkstus no traumām, bet ierobežotais stūres pagriešanas leņķis nodrošina papildu stabilitāti un drošību.

Pašlaik lielākais noiets „MGS FACTORY” koka rotaļlietām ir Vācijas tirgū, taču ļoti laba sadarbība ir izveidojusies arī ar Nīderlandes, Spānijas un Itālijas sadarbības partneriem. Uzņēmums ražo koka rotaļlietas arī Latvijas tirgum, taču veikalu lielo uzcenojumu dēļ šī sadarbība pagaidām vēl neveicina lielu izaugsmi un pieprasījumu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav