Atbalsts lauku saimniecībām un mājražotājiem

Biedrība „Darīsim paši!” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 7. kārtu  Lauku attīstības programmas 2007. – 2013. gadam pasākuma „Vietējās attīstības stratēģijas” ietvaros apstiprinātās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai.

Projektu iesniegumu pieņemšana 7. kārtai notiks no 2013. gada 9. decembra līdz 2014. gada 9. janvārimar kopējo finansējumu Ls 15 550,45.

Projektu iesniegumi jāiesniedz biedrības „Darīsim paši!” birojā Kuldīgā, Pilsētas laukumā 3, 2. stāvā (ieeja no sētas). Elektroniska dokumenta formā, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā, projekta iesniegums nosūtāms Lauku atbalsta dienestam uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Projektu iesniegumu pieņemšana notiksLauku attīstības programmas 2007. – 2013. gadam 4. ass 411. pasākuma „Konkurētspējas veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros šādām aktivitātēm un rīcībai:

  • Aktivitāšu „Iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegāde un uzstādīšana, infrastruktūras izveide lauksaimniecības produktu ražošanai un pirmapstrādei, tai skaitā pašu saražotās produkcijas iepakošanai, kā arī ilggadīgo augļkopības kultūraugu (izņemot zemenes) stādu iegāde, stādījumu balstu sistēmu, žogu un žogu balstu iegāde, uzstādīšana un stādījumu ierīkošana” un „Iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegāde un uzstādīšana, infrastruktūras izveide lauksaimniecības produktu pārstrādei un pirmapstrādei mājas apstākļos, tai skaitā pašu saražotās produkcijas iepakošanai” ietvaros šādai rīcībai:

Lauku saimniecību modernizācijas un mājražošanas attīstības veicināšana, pieejamais finansējums Ls 15 550,45.

Ar Vietējās attīstības stratēģiju, rīcības mērķiem, plānotajām darbībām, projektu vērtēšanas kritērijiem un minimālo punktu skaitu pozitīva atzinuma saņemšanai var iepazīties biedrības „Darīsim paši!” birojā Kuldīgā, Pilsētas laukumā 3, tālr. 26691192, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Lauku atbalsta dienesta mājas lapā www.lad.gov.lv un partnerības mājas lapā  www.darisimpasi.lv.

Lai nodrošinātu sekmīgu projektu iesniegumu aizpildīšanu un iesniegšanu, biedrība „Darīsim paši!” rīko bezmaksas semināru par projektu iesnieguma veidlapas aizpildīšanu un iesniegšanas kārtību.

Seminārs notiks 2013. gada 11. decembrī 16:00 Kuldīgas novada Domes Lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Lai nodrošinātu semināra dalībniekus ar izdales materiāliem, lūgums apstiprināt savu dalību seminārālīdz 10. decembrim, nosūtot kontaktinformāciju uz  e-pastu simona.nazarova@kuldiga.lv vai zvanot pa tālruni 26703067.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav