Uzņēmējus aicina uz Biznesa rītu

Publicitātes foto

Kurzemes Biznesa inkubators 30. aprīlī ielūdz uz Biznesa rītu Kuldīgā, kas notiks Pilsētas laukumā 3 - Kuldīgas attīstības aģentūras telpās 2. stāvā. Aicinām pasākuma laikā uzklausīt lektoru pieredzi, uzdot sev interesējošos jautājumus, kā arī pie kafijas tases iepazīties ar pasākuma dalībniekiem, tādējādi paplašinot savu paziņu loku.

Pasākuma laikā savās zināšanās par prioritāšu noteikšanu un efektīvu laika plānošanu dalīsies Vēsma Uzuleņa – praktizējošs koučs, pieredzējusi biznesa vadības konsultante, personības attīstības programmu veidotāja un pasniedzēja kopš 1995.gada. Savukārt "CAPITAL TRADING" valdes loceklis Mārcis Klikičs skaidros, kas ir klientu pārvaldības sistēma jeb CRM. Kādas ir CRM sniegtās iespējas klientu identificēšanai, iegūšanai, saglabāšanai, uzticības radīšanai un uzņēmuma vērtības palielināšanai, kā arī tiks sniegts neliels ieskats būtiskākajos jautājumos, kas saistīti ar CRM projekta ieviešanu.

Biznesa rīts notiks 30. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 12:00 Kuldīgas attīstības aģentūras telpās  (Pilsētas laukums 3, 2.stāvs, Kuldīga).

Dalība seminārā: bezmaksas!

Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 29.aprīlim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 28731202.

Biznesa rīta mērķis ir veicināt sadarbību uzņēmēju starpā un aktualizēt uzņēmējdarbības vidē pastāvošos jautājumus, uz sarunām aicinot pieredzējušus uzņēmējus ar saviem veiksmes stāstiem, savas jomas ekspertus un citas personības.

Biznesa rītu organizē Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar SEB banku un Kuldīgas novada pašvaldību.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav