Kuldīgā darbību sāk jauni uzņēmumi

Publicitātes foto

Šī gada martā Kuldīgā ar Kurzemes Biznesa inkubatora (KBI) palīdzību savu darbu uzsākuši divi jauni uzņēmumi, informēja KBI projekta koordinators Intars Zēns.

KBI Kuldīgas filiālē darbu uzsākuši „Alias products” un „ZIGZAG FACTORY”.

SIA „Alias products” patērētājiem Latvijā piedāvā ko vēl nebijušu – strausu un gliemežu gaļas produktus. Kuldīgā dibinātais uzņēmums, kura zīmola sauklis ir „Baudi!”, sākotnēji plāno piedāvāt savu produkciju patērētājiem Latvijā, taču perspektīvā tiek pētīta iespēja savu produkciju arī eksportēt.

Uzņēmums „ZIGZAG FACTORY” piedāvā klientiem pašiem izveidot un pasūtīt sev tīkamāku tencela satīna gultas veļu. Tencels darināts no eikalipta, kas draudzīgs veselībai un patīkams pieskārienam. Produkts ir 100% roku darbs, kas nodrošina rūpīgu pieeju katrai detaļai.

Tajā pašā laikā Liepājā Inkubatorā uzņemti arī četri jauni uzņēmumi, bet Salus filiālē darbību uzsākušo trīs Biznesa inkubatora uzņēmumi.

Kopumā Inkubatorā esošie uzņēmumi martā saņēmuši atbalstu EUR 2755,71 apmērā.

KBI aicina arī citus topošos un esošos uzņēmumus, kuri vēlas uzsākt uzņēmējdarbību vai attīstīt esošu biznesu, pieteikties finansējumam dažāda veida pakalpojumiem. Finansējums būs pieejams līdz š.g. 31. oktobrim, tāpēc uzņēmēji aicināti savlaicīgi pieteikties Inkubatora atbalstam.

Biznesa inkubatorā var tikt uzņemti komersanti, kuri uzņemšanas brīdī nav sasnieguši 2 gadu vecumu kopš reģistrēšanās komercreģistrā.

Biznesa inkubatora filiāles atrodas Kuldīgā, Liepājā un Saldū. Uz Biznesa inkubatora atbalstu var pretendēt Liepājas un Pāvilostas, Aizputes, Grobiņas, Durbes, Priekules, Vaiņodes, Rucavas, Nīcas, Alsungas, Kuldīgas, Skrundas, Saldus un Brocēnu novadu uzņēmēji.

Vairāk informācijas www.kbi.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav