Aicina darbā Vārmes pamatskolas direktoru

gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldība, reģ. Nr. 90000035590, izsludina konkursu uz vakanto Kuldīgas novada Vārmes pamatskolas direktora amatu.

Prasības:

1. atbilstība Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktajiem ierobežojumiem strādāt par pedagogu;
2. atbilstība Izglītības likumā un Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību noteiktajām prasībām;
3. valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmei profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;
4. Par priekšrocību tiks uzskatīta vismaz trīs gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības vadībā. Par izglītības vadības darbu tiek uzskatīts darbs izglītības iestādes vadītāja vai vadītāja vietnieka amatā; cits darbs, ja tas saistīts ar izglītības darba un izglītības iestāžu darbinieku organizēšanu, vadīšanu un kontroli (metodisko jomu vadītāji).

Konkursa pretendentiem jāiesniedz:

1. motivēta pieteikuma vēstule;
2. īss dzīves un darba gaitu pārstāsts (CV);
3. izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
4. rekomendācijas un ieteikuma vēstules (vēlamas).

Atalgojums: 1110 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikšanās termiņš: līdz 22. jūnija plkst. 16.00.

Dokumentus lūdzam iesniegt Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā Kuldīgā, Baznīcas ielā vai elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Informācija pa tālr. 63350076. Iesniedzot prasītos dokumentus, kandidāts piekrīt viņa personas datu apstrādei.