Aicina darbā medicīnas māsu vai ārsta palīgu

medicīnas māsu vai ārsta palīgu

Lijas Būmeisteres ģimenes ārsta prakse Kuldīgas novadā, Alsungā, aicina darbā: medicīnas māsu vai ārsta palīgu

Prasības:

1. ārstniecības personas reģistrs (priekšroka tiks dota pretendentiem ar sertifikātu vai specialitātes apliecinājumu)
2. valsts valodas zināšanas
3. datorprasmes (pieredze ar programmu Medius tiks uzskatīta par priekšrocību)
4. pieredze ģimenes ārsta prakses darbā (tiks uzskatīta par priekšrocību)

Galvenie darba pienākumi:

1. koordinēt pieņemšanu un veikt ārsta norādītās manipulācijas
2. sniegt telefoniskas un klātienes konsultācijas pacientiem savas kompetences ietvaros
3. aicināt pacientus veikt skrīningizmeklējumus un profilaktiskās apskates
4. pildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši noteikumiem
5. veikt pacientu reģistrāciju

Piedāvājam:

1. komfortablu darba vidi
2. iespēju pilnveidoties un augt profesionāli
3. konkurētspējīgu atalgojumu (pēc pārbaudes laika: 1407 € pirms nodokļiem) + piemaksas COVID pandēmijas laikā atbilstoši līgumam ar NVD
4. Nepieciešamības gadījumā, ir pieejama dienesta dzīves vieta

Pārbaudes laiks: 3 mēneši
Interesentus lūdzam zvanīt: 26307853, Dr. Lija Būmeisere
CV lūdzam sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “MĀSA“ vai “ĀRSTA PALĪGS”
Mēs novērtējam katru pieteikumu, sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

< SKATĪT AKTUALITĀTES