Aicina darbā grāmatveža palīgu

gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldība, Reģ.nr.90000035590 izsludina konkursu uz vakanto GRĀMATVEŽA PALĪGA amatu.

Darba apraksts:

1. Degvielas uzskaite;
2. Krājumu uzskaite;
3. Citu ar grāmatvedības uzskaiti un pārskatiem saistītu uzdevumu veikšana.

Prasības:

1. Augstākā izglītība grāmatvedībā vai finansēs;
2. LR grāmatvedības un nodokļu jomas regulējošo likumu zināšanas;
3. Precizitāte, noteiktība, augsta atbildības sajūta un vēlme strādāt komandā;
4. Spēja koncentrēties un stresa noturība;
5. Labas komunikācijas spējas.

Mēs piedāvājam

1. Interesantu un atbildīgu darbu;
2. Sociālās garantijas;
3. Atalgojumu no 969 EUR.

Konkursa pretendentiem jāiesniedz:

1. izglītības dokumentu kopijas;
2. sertifikātu par cita veida apmācību kopijas;
3. CV;
4. motivācijas vēstule.

Dokumentus lūdzam iesniegt Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā (Baznīcas ielā 1, Kuldīgā), vai elektroniskā veidā uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2022.gada 10.janvāra   plkst.17:00. Informācija pa tālr. 63320216

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Kuldīgas novada pašvaldība informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;
2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība ,adrese Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads.