Aicina darbā projektu vadītāju

gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldības iestāde “Kuldīgas attīstības aģentūra”, Reģ.nr. 90000035590 izsludina konkursu uz vakanto PROJEKTU VADĪTĀJA/-AS amatu uz nenoteiktu laiku, slodze: pilna laika.

Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot Kuldīgas novada pašvaldības, tās iestāžu un uzņēmumu projektu pieteikumus iesniegšanai ES fondiem un citiem finanšu instrumentiem, t.sk.,  izstrādāt projektu budžetu un kontrolēt to izpildi, identificēt un paredzēt riskus;
  • koordinēt ar projektu izstrādi un sagatavošanu saistītos pasākumus (darba grupu sanāksmes u.tml.);
  • analizēt jaunu projektu īstenošanas avotus un iespējas, nodrošināt projektu vadību, piedalīties darba uzdevumu izstrādē;
  • nodrošināt pašvaldības būvniecības projektu vadīšanu no ieceres izstrādes līdz objekta nodošanai ekspluatācijā;
  • piedalīties valsts budžeta un starptautisko projektu un programmu pieteikumu sagatavošanā, īstenošanā un kontrolē atbilstoši novada attīstības plānošanas dokumentos izvirzītajiem mērķiem un prioritātēm.

Amata pildīšanai nepieciešamā profesionālā pieredze, zināšanas un prasmes:

  • augstākā izglītība;
  • izpratne par projektu pieteikumu sagatavošanu un vadību;
  • zināšanas par projektu cikla vadību un procedūrām;
  • pieredze būvniecībā (būvniecības dokumentu sastādīšanā un kontrolē, būvniecības procesu uzraudzīšanā) tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • pieredze ES fondu projektu sagatavošanā, koordinēšanā un vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • pieredze projektu ieviešanā, vērtējot vadītā projekta sarežģītību (starptautisko partneru skaits, iesaistītā mērķa grupa, projekta budžets u.c.) tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • izpratne par pašvaldības darba organizāciju, publiskajiem iepirkumiem, finanšu un grāmatvedības jautājumiem;
  • teicamas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, t.sk. prasme strādāt ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi, noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbus;
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu pašvaldības iestādē;
  • amata darbavietu Kuldīgas novada pašvaldības iestādē “Kuldīgas attīstības aģentūra”, Pilsētas laukums 3, 2.stāvs, Kuldīga;
  • atalgojumu līdz EUR 1228.00 bruto mēnesī.

Konkursa pretendentiem jāiesniedz:

  • motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu;
  • dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
  • rekomendācijas vai ieteikuma vēstules (vēlamas);
  • citu dokumentu kopijas (apliecību, sertifikātu), kuras pretendents uzskata par nepieciešamām (nozīmīgām).

Pieteikšanās termiņš: līdz 2021.gada 30.novembris plkst.16.00 ieskaitot.

Dokumentus lūdzam iesniegt Kuldīgas novada pašvaldības iestādē “Kuldīgas attīstības aģentūra” (Pilsētas laukums 3, 2.stāvs, Kuldīga) vai elektroniski uz

e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2021.gada 30.novembra plkst. 16:00.

Tālrunis informācijai 26691192.

Lūdzam ievērot, ka uz darba interviju tiks uzaicināti tikai tie kandidāti, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, ņemot vērā normatīvajos aktos noteiktās personu datu konfidencialitātes un drošības prasības, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

< SKATĪT AKTUALITĀTES