Aicina darbā Kultūras darba organizatoru Skrundā

gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldības Skrundas kultūras nams, reģ. Nr. 90000035590, aicina darbā Kultūras darba organizatoru uz nenoteiktu laiku (kods pēc profesiju klasifikatora 3435 20), pilna slodze, darba vietas adrese: Lielā iela 1A, Skrunda, Kuldīgas novads, LV 3326)

Galvenie amata pienākumi:

  • Plānot, organizēt, veidot un vadīt dažāda žanra un satura kultūras un atpūtas pasākumus Skrundā un Skrundas pagastā;
  • Nodrošināt kultūras pasākumu publicitāti;
  • Izstrādāt un īstenot kultūras un atpūtas pasākumu māksliniecisko koncepciju, scenāriju, sastādīt pasākumu laika un termiņa plānus, plānot pasākumu; budžetu un nodrošināt tā izpildi;
  • Vadīt kultūras un atpūtas pasākumus;
  • Organizēt sadarbību un strādāt ar mākslinieciskajiem kolektīviem, izpildītājiem, dažādām iedzīvotāju interešu grupām un nevalstiskajām organizācijām;
  • Piesaistīt īdzfinansējumu kultūras pasākumiem.

Prasības pretendentam

  • Augstākā profesionālā izglītība kultūras jomā vai cita sociālās vai humanitārās jomas izglītība;
  • Darba pieredze kultūras pasākumu organizēšanā vismaz 1 gads;
  • Labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes;
  • Spēja strādāt pastāvīgi un komandā;
  • Iepriekšēja darba pieredze kultūras jomā un kultūras pasākumu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • Labas angļu valodas zināšanas;
  • Teicamas datorprasmes;
  • Vēlama autovadītāja (B kategorijas) apliecība.

Pieteikuma dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītības dokumentu kopijas.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu no 873.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas;
  • profesionālās kompetences pilnveides iespējas;
  • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi;
  • interesantu un dinamisku darbu.

Pieteikumus var iesniegt līdz 2021. gada 15. oktobrim uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  ar norādi “Skrundas kultūras nama kultūras pasākumu organizatora  vakancei”.

Uz darba interviju tiks aicināti atbilstošākie kandidāti Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Kuldīgas novada pašvaldība informē, ka:

1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;
2. minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība ,adrese Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads.

Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi Kuldīgas novada pašvaldībā, aicinām apmeklēt Kuldīgas novada pašvaldības  tīmekļvietni www.kuldiga.lv.