SIA “SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” aicina darbā rēķinvedi

SIA “SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” aicina savai komandai pievienoties RĒĶINVEDI uz nenoteiktu laiku.

PIENĀKUMI:

• Ievadīt datorprogrammā pamatdatus – adreses, skaitītājus, māju datus, siltumenerģijas maksas aprēķinus, aprēķinus par apsaimniekošanu, īri un sausajiem atkritumiem;
• Veikt klasifikatoru un datu bāzes ievadu, uzkrāšanu, aktualizāciju un glabāšanu;
• Sagatavot maksājumu rēķinus par īri, apsaimniekošanu, komunālo elektrību, apkuri un komunālajiem pakalpojumiem, siltuma piegādi un tos izdrukāt vai nosūtīt e-pastā;
• Ikdienā veikt klientu samaksas fakta fiksāciju sistēmā, ievadot kopējo samaksāto summu, kuru pēc tam sadala pa maksājuma veidiem;
• Veikt komunālo pakalpojumu maksājumu kontroli;
• Veikt elektrības skaitītāju rādījumu apkopošanu un noziņošanu SIA “SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” un novada pašvaldības objektiem, par kuriem ir noslēgti vienošanās līgumi;
• Veikt banku operāciju uzskaiti, maksājumu izveidi, apstrādi;
• Veikt vienreizējus darba uzdevumus pēc darbu vadītāja rīkojuma.

PRASĪBAS:

• Labas iemaņas darbā ar datoru;
• Prasme plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā;
• Iniciatīva un precizitāte darba izpildē;
• Augsta atbildības sajūta;
• Teicama komunikācija un sadarbības prasme ar darba kolēģiem;
• Par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze ar liela apjoma datu apstrādi (ar datorprogrammu WINNams).

PIEDĀVĀJAM:

• Iespēju apgūt jaunas zināšanas un pilnveidoties;
• Sociālās garantijas, t. sk. veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
• Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
• Stabilu atalgojumu 750.00 EUR bruto.

Pretendentu profesionālo darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt uzņēmuma birojā Liepājas ielā 5, Skrundā, Kuldīgas novadā vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2021. gada 27. septembrim.

< SKATĪT AKTUALITĀTES