Aicina darbā būvvaldes būvinspektora palīgu

gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldība, Reģ.nr.90000035590 izsludina konkursu uz vakanto būvvaldes būvinspektora palīga amatu uz nenoteiktu laiku

Prasības pretendentam:

• Pirmā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ar būvniecību saistītās specialitātēs vai pēdējo kursu students minētajā sfērā;
• Spēkā esošo normatīvo aktu būvniecībā pārzināšana;
• Vismaz 2 gadu profesionālā pieredze ar būvniecību saistītā jomā;
• Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja darba pieredze pašvaldībā;
• Orientēšanās juridiskajos un administratīvā procesa jautājumos;
• Prasme strādāt ar biroja programmām Word, Excel, pārzināt BIS;
• Teicamas valsts valodas zināšanas un vēlamas vienas svešvalodas zināšanas;
• B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie amata pienākumi:

• Kopā ar būvinspektoru piedalīties un pārbaudīt būvdarbu atbilstību būvniecību regulējošiem normatīvajiem aktiem,  ekspluatācijā esošo būvju drošību, veikt vispārīgu vizuālo apskati, sagatavot atzinuma projektu par būves pārbaudi;
• Pārbaudīt iesniedzamo būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildei nepieciešamo dokumentu atbilstību normatīvo aktu prasībām;
• Veikt teritorijas un būvobjektu apsekošanu būvatļaujas sagatavošanai;
• Saskaņā ar normatīvo aktu prasībām apkopt un sagatavot nepieciešamās atskaites valsts un citām institūcijām pēc pieprasījuma;
• Izskatīt un sagatavot atbildes uz juridisko un fizisko personu iesniegumiem atbilstoši savai kompetencei;
• Konsultēt juridiskās un fiziskās personas par būvniecības jautājumiem atbilstoši savai kompetencei;
• Pieņemt apmeklētājus;
• Uzturēt un veikt datu aktualizāciju Kuldīgas novada būvvaldes uzturētajos būvniecības reģistros un BIS.

Mēs piedāvājam:

• Amatalga – EUR 1185,00 pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas/pilns darba laiks;
• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
• Veselības apdrošināšanu pēc vien nostrādāta gada.

Pretendentu izglītības dokumentu kopijas, CV un motivācijas vēstules līdz 2021. gada 23. augusta plkst.18.00 lūdzam sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa pastu: Kuldīgas novada pašvaldība, Baznīcas iela 1, Kuldīga, LV 3301

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Kuldīgas novada pašvaldība informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;
2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība ,adrese Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads.

< SKATĪT AKTUALITĀTES