Aicina darbā Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” vadītāju

gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu uz vakanto pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” vadītāja amatu. Līdzšinējā Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” vadītāja Maruta Jautaiķe, kura aģentūru vada kopš 2001. gada augusta, nolēmusi doties pelnītā atpūtā.

Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” ir iestāde, kas nodrošina iedzīvotāju vajadzību profesionālu izvērtēšanu, sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanu, veic sociālo darbu, novērtē klientu vajadzības, veic sociālās vides izpēti, nosaka problēmas, izstrādā priekšlikumus pakalpojumu ieviešanai, informē iedzīvotājus par sociālajiem pakalpojumiem un sociālo palīdzību.

Pašvaldība aicina pieteikties pretendentus, kuriem ir augstākā izglītība sociālajā darbā, vadībzinībās vai tiesību zinātnēs, vismaz trīs gadu pieredze sociālajā darbā vai divu gadu pieredze vadības darbā un valsts valodas prasme augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām. Pretendentiem nepieciešamas labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, t.sk. prasme strādāt ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī. Novērtēta tiks spēja pārzināt sociālās nozares normatīvo aktus un orientēties esošajā situācijā sociālajā jomā valstī. Kandidātam nepieciešamas prasmes pielietot teorētiskās zināšanas sociālās jomas metodiskā darba jautājumos un prasmes sagatavot sociālās jomas regulējošus pašvaldības normatīvos aktus. Kandidātam nepieciešama stratēģiska domāšana, labas prezentēšanas, komunikācijas un organizatoriskās prasmes, kā arī jāpiemīt precizitātei un augstai atbildības sajūtai, kā arī jāspēj strādāt patstāvīgi, noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbus.

Pretendentiem jāiesniedz motivēta pieteikuma vēstule, dzīves apraksts (CV), norādot arī kontakttālruņa numuru, augstāko izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, valsts valodas (ja izglītība nav iegūta valsts valodā) un svešvalodu zināšanu apliecinoša/-u dokumenta/-u kopija/-as, kā arī pretendenta redzējums (ne vairāk kā divas A4 formāta lapas) par aģentūras darbību turpmākos trīs gados.

Pieteikumus pašvaldība gaidīs līdz 2020. gada 13. jūnija plkst. 12.00. Dokumentus var iesniegt personīgi  Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, LV-3301, pa pastu vai elektroniski uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


Prasības:

 1. augstākā izglītība sociālajā darbā, vadībzinībās vai tiesību zinātnēs (maģistra grāds tiks uzskatīts par priekšrocību);
 2. vismaz trīs gadu pieredze sociālajā darbā vai divu gadu pieredze vadības darbā;
 3. valsts valodas prasme augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
 4. labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, t.sk. prasme strādāt ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī;
 5. sociālās nozares normatīvo aktu pārzināšana un orientēšanās esošajā situācijā sociālajā jomā valstī;
 6. prasme pielietot teorētiskās zināšanas sociālās jomas metodiskā darba jautājumos un prasme sagatavot sociālās jomas regulējošus pašvaldības normatīvos aktus;
 7. stratēģiska domāšana, labas prezentēšanas, komunikācijas un organizatoriskās prasmes;
 8. precizitāte un augsta atbildības sajūta;
 9. spēja strādāt patstāvīgi, noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbus.

Konkursa pretendentiem jāiesniedz:

 1. motivēta pieteikuma vēstule;
 2. dzīves apraksts (CV), norādot arī kontakttālruņa numuru;
 3. augstāko izglītību apliecinošu dokumentu kopijas vienā eksemplārā;
 4. valsts valodas (ja izglītība nav iegūta valsts valodā) un svešvalodu zināšanu apliecinoša/-u dokumenta/-u kopija/-as;
 5. pretendenta redzējums (ne vairāk kā divas A4 formāta lapas) par Aģentūras darbību turpmākos trīs gados;

Pretendentam ir tiesības iesniegt arī citus dokumentus, kurus viņš uzskata par svarīgiem.

Darba samaksa_1314 EUR mēnesī.

Pieteikšanās termiņš līdz 2020. gada 13. jūnijam pulksten 12.00.

Pretendentus aicinām iesniegt dokumentus slēgtā aploksnē ar norādi “Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” direktora amata konkursam” sev ērtākā veidā:

AMATA Konkursa nolikums 

< SKATĪT AKTUALITĀTES