Atbalsts sportam

Pašvaldības atbalsts sportam 2021. gadā

Atbalsts novada sportistiem, klubiem un sporta pasākumiem

Pašvaldības atbalsts sportam 2020. gadā

Pašvaldības atbalsts sportam 2019. gadā

ATBALSTS SPORTISTIEM, KLUBIEM UN SPORTA PASĀKUMIEM


Pašvaldības atbalsts sportam 2018. gadā

ATBALSTS SPORTISTIEM, KLUBIEM UN SPORTA PASĀKUMIEM


Pašvaldības atbalsts sportam 2017. gadā

Kuldīgas novada Dome 26. janvāra sēdē apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2017. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem.

Atbalsts sporta klubiem, komandām, pasākumiem un individuālajiem sportistiem


Pašvaldības atbalsts sportam 2016. gadā

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2016. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem.

Atbalsts sporta klubiem, komandām, pasākumiem un individuālajiem sportistiem


Pašvaldības atbalsts sportam 2015. gadā

Kuldīgas novada Dome 2015. gada 29. janvāra sēdē apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2015. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts sporta klubiem, komandām, pasākumiem un individuālajiem sportistiem


Pašvaldības atbalsts sportam 2014. gadā

Kuldīgas novada Dome 2014. gada 30. janvāra sēdē apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2014. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts sporta klubiem, komandām, pasākumiem un individuālajiem sportistiem


Pašvaldības atbalsts sportam 2013. gadā

Kuldīgas novada Dome 2013. gada 31.janvāra sēdē apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2013. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts sporta klubiem, komandām, pasākumiem un individuālajiem sportistiem 2013. gadā

Lai nodrošinātu Kuldīgas novada komandas veiksmīgu dalību Latvijas mēroga sporta pasākumos, veidotu Kuldīgas novada sporta pasākumu 2013. gada kalendāro plānu, atbalstītu sporta klubus/komandas un individuālos sportistus, kas veicina sporta dzīves daudzveidību Kuldīgas novadā un popularizē veselīgu dzīvesveidu un Kuldīgas novada tēlu Latvijā un pasaulē, Kuldīgas novada Dome bija izsludinājusi pieteikšanos uz pašvaldības finansējumu 2013. gadā.

Saņemtos pieteikumus atbilstoši Kuldīgas novada Domes apstiprinātajam pieteikumu vērtēšanas nolikumam Kuldīgas novada pašvaldības finansējuma saņemšanai sportam 2013. gadā izskatījusi Kuldīgas novada Domes Sporta komisija, apstiprinājusi Dome. Konkursā sadalīts finansējums Ls 16 030,00 apmērā.

Piešķirtais finansējums biedrībām saskaņā ar pielikumu Domes lēmumam (31.01.2012., protokols Nr. 2, punkts Nr.52).

Kontakpersona Saila Jansone, Kuldīgas novada Domes Sporta komisijas priekšsēdētāja, tālr. 26579494, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Pašvaldības atbalsts sportam 2012. gadā

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2012. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts sportam

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2012. gada pašvaldības finansiālo atbalstu dažādiem Kuldīgas novada sporta pasākumiem, individuālo sportistu startiem, kā arī novada sporta klubiem un komandām, kopā atvēlot Ls 15 500.

Kuldīgas novada pašvaldības atbalsts sportam


Pašvaldības atbalsts sportam 2011. gadā

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2011. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts kultūras pasākumiem un sportam

Dome saņēma iesniegumus par kopējo summu 13 866.70, atbalstīti tika 25 projekti par kopējo summu 5 300 LVL.
Tāpat kā 2010. gadā arī šogad sporta klubiem, individuālajiem sportistiem un sporta pasākumiem plānoti 25 000 LVL, no tiem 13 8000 LVL – masu sporta pasākumiem, 810 LVL – mazākiem sporta pasākumiem, 3000 LVL – individuālajiem sportistiem, 6 700 LVL – sporta klubiem un komandām, 690 LVL – rezerves fondā.
Jāpiebilst, ka pašvaldība bija saņēmusi pieprasījumus par apmēram septiņas reizes lielāku summu, nekā paredzēts budžetā. Sporta komisija, kas nāca ar priekšlikumu uz Domi par finansējuma sadali, iesniegumus rūpīgi vērtēja divās sēdēs.
Sporta klubiem, komandām un individuālajiem sportistiem, kas saņēmuši finansējumu, par piešķirto naudas summu jāraksta pašvaldībai rēķins, pievienojot aktu par naudas izlietojumu.

Masu sporta pasākumiem

Mazākiem sporta pasākumiem

Individuālajiem sportistiem

Sporta klubiem un komandām