Atbalsts kultūrai

Pašvaldības atbalsts kultūrai 2022. gadā

Atbalsts novada kultūras pasākumiem un biedrībām


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2021. gadā

Atbalsts novada kultūras pasākumiem un biedrībām


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2020. gadā

Atbalsts novada kultūras pasākumiem un biedrībām


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2019. gadā

ATBALSTS NOVADA KULTŪRAS PASĀKUMIEM UN BIEDRĪBĀM


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2018. gadā

ATBALSTS NOVADA KULTŪRAS PASĀKUMIEM UN BIEDRĪBĀM


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2017. gadā

Atbalsts kultūras pasākumiem, biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2016. gadā

Atbalsts kultūras pasākumiem, biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2015. gadā

Atbalsts kultūras pasākumiem, biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2014. gadā

Atbalsts kultūras pasākumiem, biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2013. gadā

Kuldīgas novada Dome 2013. gada 31. janvāra sēdē apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2013. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts 2013. gadā kultūras pasākumiem, biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu

Likuma „Par pašvaldībām” 12. punktā noteikts, ka pašvaldības attiecīgās administratīvās teritorijas iedzīvotāju interesēs var brīvprātīgi realizēt savas iniciatīvas ikvienā jautājumā, ja tas nav citu institūciju kompetencē un nav aizliegts ar likumu. Biedrību, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu, darbības finansiāls atbalsts palīdz aktivizēt sabiedrību, iesaistīt to pašvaldības darbā, mazināt sociālo spriedzi, apzināt un risināt iedzīvotāju problēmas.

Gan biedrības, gan citas personas un to grupas aktīvi rīko dažādus kultūras pasākumus, kas bagātina novada kultūras dzīvi un brīvā laika pavadīšanas iespējas iedzīvotājiem.

Lai sekmētu Kuldīgas novada kultūrvides veidošanos, kultūras vērtību saglabāšanu, attīstītu jaunradi, veicinātu iedzīvotāju brīvā laika organizēšanu un sabiedrības integrāciju, kā arī lai savlaicīgi plānotu nepieciešamo finansējumu un veidotu 2013. gada kultūras pasākumu kalendāro plānu, tika apstiprināts nolikums Kuldīgas novada pašvaldības finansējuma saņemšanai kultūras pasākumiem un biedrībām un nodibinājumiem, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu, 2013. gadā.

Konkursa par Kuldīgas novada pašvaldības finansējuma saņemšanu kultūras pasākumu rīkošanai, biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam (turpmāk – konkursa) mērķis – Kuldīgas novada kultūrvides veidošana, kultūras vērtību saglabāšana, jaunrades attīstīšana un sabiedrības integrācijas veicināšana.

Kuldīgas novada Domes Kultūras, tūrisma un starptautiskās sadarbības komisija atbilstoši nolikumam ir izskatījusi 33 pieteikumus par finansējuma piešķiršanu kultūras pasākumiem par kopējo summu Ls 13910,82 un 9 biedrību darbības nodrošināšanai par kopējo summu Ls 6577,00, kas kopā sastāda pieprasījuma summu Ls 20487,82. Kopējais finansējums konkursa par Kuldīgas novada pašvaldības finansējuma saņemšanu kultūras pasākumu rīkošanai, biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu, 2013.gadā ir Ls 5700,00.

Piešķirtais finansējums saskaņā ar pielikumu Domes lēmumam (31.01.2012., protokols Nr. 2, punkts Nr.14).

Kontakpersona Dace Reinkopa, Kuldīgas novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja, tālr. 63322371, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2012. gadā

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2012. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts kultūras pasākumiem un biedrībām

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi finansiālu atbalstu 2012. gadā kultūras pasākumiem un biedrībām, kuru darbība saistīta ar kultūras jomu. Piešķirtais finansējums ir Ls 4000, tai skaitā Ls 2870 kultūras pasākumiem un Ls 1130 biedrību atbalstam.

Pašvaldības finansējums biedrībām, kas saistītas ar kultūras jomu


Pašvaldības atbalsts kultūrai 2011. gadā

Kuldīgas novada Dome apstiprinājusi konkursu rezultātus par 2011. gada pašvaldības finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem un kultūras pasākumiem.

Atbalsts kultūras pasākumiem un sportam

Dome saņēma iesniegumus par kopējo summu 13 866.70, atbalstīti tika 25 projekti par kopējo summu 5 300 LVL.
Tāpat kā 2010. gadā arī šogad sporta klubiem, individuālajiem sportistiem un sporta pasākumiem plānoti 25 000 LVL, no tiem 13 8000 LVL – masu sporta pasākumiem, 810 LVL – mazākiem sporta pasākumiem, 3000 LVL – individuālajiem sportistiem, 6 700 LVL – sporta klubiem un komandām, 690 LVL – rezerves fondā.
Jāpiebilst, ka pašvaldība bija saņēmusi pieprasījumus par apmēram septiņas reizes lielāku summu, nekā paredzēts budžetā. Sporta komisija, kas nāca ar priekšlikumu uz Domi par finansējuma sadali, iesniegumus rūpīgi vērtēja divās sēdēs.
Sporta klubiem, komandām un individuālajiem sportistiem, kas saņēmuši finansējumu, par piešķirto naudas summu jāraksta pašvaldībai rēķins, pievienojot aktu par naudas izlietojumu.

Līdzfinansējums kultūras projektiem 2011. gadā