Paziņojums par Lokālplānojuma Kuldīgas vecpilsētai Ventas senlejā, kas groza teritorijas plānojumu pilnveidotās 3. redakcijas publisko apspriešanu

Paziņojums par Lokālplānojuma Kuldīgas vecpilsētai Ventas senlejā, kas groza teritorijas plānojumu pilnveidotās (trešās) redakcijas publisko apspriešanu.

Publiskā apspriešana norisināsies* no 12.10.2022. līdz 09.11.2022.

Ar lokālplānojuma pilnveidotās redakcijas materiāliem publiskās apspriešanas laikā var iepazīties:

Elektroniski:

valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālāhttps://geolatvija.lv/geo/tapis#document_23212;
Kuldiga.lv sadaļā PLĀNOŠANA/KARTES, LOKĀLPLĀNOJUMI 
https://www.kuldiga.lv/pasvaldiba/planosana/lokalplanojumi#pilnveidotas-tresas-redakcijas-publiskas-apspriesanas-12-10-2022-lidz-09-11-2022-materiali

Izdrukas veidā:

Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukumā 3 (2.stāvā), Kuldīgā;

Viedokli un priekšlikumus publiskās apspriešanas laikā var izteikt:

Elektroniski:

valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā geolatvija.lv;
latvija.lv;
nosūtot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Kuldīgas novada pašvaldības e-adresi ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu.

Papīra formātā:

pa pastu priekšlikumi sūtāmi līdz 09.11.2022. (pasta zīmogs) Kuldīgas attīstības aģentūrai, Pilsētas laukums 3, Kuldīgā, Kuldīgas novads, LV - 3301 vai Kuldīgas novada pašvaldībai, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novads, LV - 3301.
personīgi priekšlikumi iesniedzami Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukums 3, Kuldīgā, ievietojot tos dokumentiem paredzētajā pastkastē ēkas pirmajā stāvā darba dienās no 8.00-17.00, vai Kuldīgas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, darba dienās no 8.00-17.00 vai, ievietojot tos dokumentiem paredzētajā pastkastē pie ēkas.

Iesniegumā jānorāda: fiziskām personām – vārds, uzvārds, dzīves vietas adrese un tālruņa numurs; juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese un tālruņa numurs.

Publiskās apspriešanas laikā, iepriekš piesakoties, iespējams saņemt konsultāciju klātienē un attālināti par lokālplānojuma pilnveidoto redakciju un to, kā/vai tā ietekmē Jūsu īpašumu vecpilsētā vai plānotās darbības.

Pieteikšanās konsultācijai, zvanot lokālplānojuma kontaktpersonai Kristīnei Apinei pa tālruni 28013159 | 63350627 vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 20.10.2022. plkst. 17.00 attālināti platformā ZOOM. Sanāksmes laikā būs iespēja uzdot jautājums, kā arī iesaistīties diskusijā ar lokālplānojuma izstrādes darba grupas pārstāvjiem. Lai pieteiktos dalībai sanāksmē, līdz 19.10.2022.plkst. 17.00 nosūtīt pieteikumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. norādot vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi uz kuru nosūtīt sanāksmes ielūgumu.

Sanāksmi būs iespējams vērot arī tiešsaistē Kuldīgas novada pašvaldības sociālo tīklu kontos.

Informācija par lokālplānojuma pilnveidotās redakcijas izstrādes pamatojumu un būtiskākajām izmaiņām, ietverot risinājumu īsu aprakstu, izvietota arī pilsētvidē uz afišu stabiem Kuldīgā šādās vietās:

• pie Kuldīgas Kultūras centra;
• pie ēkas Baznīcas ielā 14;
• Rātslaukumā iepretim kafejnīcai “Kursas zeme”;
• Pilsētas laukumā iepretim veikalam “Drogas”;
• Liepājas ielā iepretim veikalam “Saldo”.

Par publiskās apspriešanas procesu aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājas lapā un citos plašsaziņas līdzekļos.

Jautājumu, neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt pa tālruni 28013159 | 63350627 vai rakstīt e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

*atbilstoši 10.06.2020. likumam "Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likums"

< SKATĪT AKTUALITĀTES