Norisināsies lokālplānojuma Kuldīgas vecpilsētai publiskā apspriešana

kuldiga
Foto: Kārlis Komarovskis

No 19. aprīļa līdz 16. maijam norisināsies lokālplānojuma Kuldīgas vecpilsētai Ventas senlejā, kas groza teritorijas plānojumu, projekta un valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa “Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centrs” (valsts aizsardzības Nr. 7435) aizsargjoslas (aizsardzības zonas) grozījumu ar priekšlikumiem uzturēšanas nosacījumiem projekta publiskā apspriešana. Publiskā apspriešana norisināsies atbilstoši 10.06.2020. likumam “Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likums”.

Ar projektu materiāliem publiskās apspriešanas laikā var iepazīties elektroniski valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un šiet, kā arī varēs iepazīties izdrukas veidā Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1 (1. stāvā), Kuldīgā vai Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukumā 3 (2. stāvā), Kuldīgā.

Viedokli un priekšlikumus publiskās apspriešanas laikā var izteikt elektroniski valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv, www.kuldiga.tergis.lv, ar valsts pārvaldes pakalpojumu portāla https://latvija.lv/ starpniecību vai nosūtot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Kuldīgas novada pašvaldības e-adresi ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu ar norādi “Iesniegums par lokālplānojuma 1. redakciju un aizsargjoslas grozījumu projektu”. Tāpat viedokli iespējams iesniegt papīra formātā, priekšlikumus nosūtot pa pastu līdz 16.05.2021. (pasta zīmogs) Kuldīgas attīstības aģentūrai, Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, LV-3301 vai Kuldīgas novada pašvaldībai, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, LV-3301. Vēl iespējams priekšlikumus iesniegt personīgi Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā, ievietojot tos dokumentiem paredzētajā pastkastē ēkas pirmajā stāvā darba dienās no 8.00 līdz 17.00, vai Kuldīgas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, darba dienās no 8.00 līdz 17.00 vai ievietojot tos dokumentiem paredzētajā pastkastē pie ēkas. Iesnieguma veidlapa atrodama mājaslapā kuldiga.lv. Iesniegumā jānorāda: fiziskām personām – vārds, uzvārds, dzīves vietas adrese un tālruņa numurs; juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese un tālruņa numurs.

Publiskās apspriešanas laikā, iepriekš piesakoties, iespējams saņemt konsultāciju klātienē un attālināti par izstrādāto lokālplānojuma projektu un to, kā/vai tā ietekmē jūsu īpašumu vecpilsētā vai plānotās darbības. Pieteikšanās konsultācijai, zvanot lokālplānojuma izstrādes vadītājai Līvai Meļķei-Tropiņai pa tālruni 26026766 vai rakstot e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2021. gada 6. maijā 18.00 attālināti platformā ZOOM. Sanāksmes laikā būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī iesaistīties diskusijā ar lokālplānojuma projekta izstrādes darba grupas pārstāvjiem. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmē neklātienes formā, aicinām līdz 04.05.2021. reģistrēties kuldiga.lv (saite atrodama ziņā par publisko apspriešanu) vai sūtīt e-pasta vēstuli Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Uz jūsu norādīto kontaktinformāciju saņemsiet ziņu par sanāksmes norisi un piedalīšanās iespējām.  

Sanāksmi būs iespējams vērot tiešsaistē Kuldīgas novada pašvaldības sociālo tīklu kontos (precīza saite tiks publicēta pašvaldības interneta vietnē pirms sapulces sākuma).

Informācija par lokālplānojuma projekta izstrādes pamatojumu un būtiskākajām izmaiņām, ietverot risinājumu īsu aprakstu, izvietota arī pilsētvidē uz afišu stabiem Kuldīgā šādās vietās:

  • pie Kuldīgas kultūras centra;
  • pie ēkas Baznīcas ielā 14;
  • Rātslaukumā iepretim kafejnīcai “Kursas zeme”;
  • Pilsētas laukumā iepretim veikalam “Drogas”;
  • Liepājas ielā iepretim veikalam “Saldo”.

Par publiskās apspriešanas procesu aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājas lapā un plašsaziņas līdzekļos.

Jautājumu, neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt pa tālruni 26026766 vai rakstīt e-pasta vēstuli Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES