Par UNESCO nominācijas “Kuldīga / Goldingena Kurzemē” pārvaldības plāna nodošanu publiskajai apspriešanai

gerbonis

UNESCO nominācijas “Kuldīga / Goldingena Kurzemē” pārvaldības plāna projekta UNESCO Pasaules mantojuma nominācijas pieteikuma sadaļai,   nodošanu publiskajai apspriešanai.

Kuldīgas novada Dome 2016. gada 28. aprīlī pieņēma lēmumu ”Par UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajā sarakstā iekļautās nominācijas virzību uz Pasaules mantojuma sarakstu” (prot. Nr. 4, p.8). 

2020. gada 25. martā Pašvaldība noslēdz līgumu ar SIA Metrum par Kuldīgas UNESCO nominācijas pārvaldības plāna sagatavošanu UNESCO pasaules mantojuma nominācijas pieteikuma sadaļai.

Nominācijas pārvaldības plāns saskaņā ar Attīstības plānošanas sistēmas likumu ir izstrādāts kā politikas plānošanas dokuments Pašvaldības noteiktajai nominācijas teritorijai, un tās buferzonai, bet tā stratēģiskie mērķi un plānotās rīcības, kā arī pārvaldības, attīstības u.c. aspekti iziet ārpus definētās zonas un skar daudz plašākas nozīmes jomas un teritorijas. Paziņojam ka Kuldīgas novada Dome 2020. gada 29. oktobrī pieņēma lēmumu  ” Par UNESCO nominācijas “Kuldīga / Goldingena Kurzemē” pārvaldības plāna projekta UNESCO Pasaules mantojuma nominācijas pieteikuma sadaļai, nodošanu publiskajai apspriešanai.” (prot. Nr. 19, p.9.). 

Sabiedriskās apspriešanas termiņš noteikts no 06.11.2020. līdz 04.12.2020.

Ar Pārvaldības plāna projektu var iepazīties iepriekš minētajā termiņā Kuldīgas novada pašvaldības mājas lapā, Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā katru darba dienu darba laikā.

Rakstiskus priekšlikumus var iesniegt līdz 04.12.2020. Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā katru darba dienu darba laikā vai nosūtot uz – pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

UNESCO NOMINĀCIJAS “KULDĪGA /UNESCO NOMINĀCIJAS “KULDĪGA /GOLDINGENA KURZEMĒ” PĀRVALDĪBAS PLĀNA PROJEKTS

LĒMUMS

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES