Būs jauni bērnu rotaļu laukumi

rotalu laukums

22. jūlijā noslēdzās elektroniskā aptauja, kurā iedzīvotāji varēja izteikt viedokli par tiem rotaļu laukumiem, ko pašvaldībai vajadzētu atjaunot vai izveidot no jauna.

Visvairāk balsu ieguva rotaļu laukuma iecere pie Virkas ielas 31, otrajā vietā palika iecere par laukumiņu pie mājas Mucenieku ielā 30A, bet pirmo trijnieku noslēdza iespējamais rotaļu laukums Putnudārzā pie Rožu ielas 3.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa ir pateicīga par iedzīvotāju lielo atsaucību: “Liels paldies ikvienam par piedalīšanos aptaujā, izteiktajiem viedokļiem un komentāriem! Ņemot vērā lielo interesi, rosināšu, lai nākamā gada budžetā tiktu iekļautas vismaz četras rotaļu laukumu ieceres pilsētā. Tas dotu iespēju jaunas spēļu vietas izveidot arī Piltenes ielas 26 pagalmā vai 1905. gada parkā, kā arī centīsimies rotaļu laukumus ierīkot Priedainē un citos mūsu pagastos.”

Pēdējā gada laikā jauni rotaļu laukumi izveidoti jau vairākos novada pagastos – Ēdolē, Rendā, Vilgālē un Pelčos.

Maija beigās sākās trīs jaunu, mūsdienīgu rotaļu laukumu izveide Gaismas ielā 1A, Gaismas ielā 9A un Skuju ielā 2. Būvdarbi bērnu rotaļu laukumos ir noslēgušies, bet aizkavējusies soliņu piegāde no ražotāja. Tiklīdz objektu nodos ekspluatācijā un noņems būvniecības žogu, bērni varēs sākt rotaļāties jaunajos rotaļlaukumos. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

< SKATĪT AKTUALITĀTES