Lokālplānojuma projekta izstrādes laikā izveidota interaktīvā karte iedzīvotāju priekšlikumiem

tergis

Ar Kuldīgas novada Domes 2018. gada 27. septembra lēmumu Nr. 35 tika uzsākta lokālplānojuma izstrāde Kuldīgas vecpilsētai Ventas senlejā, kas groza Kuldīgas novada teritorijas plānojumu (turpmāk – lokālplānojums).

2019. gada 4. septembrī Kuldīgas novada pašvaldība un SIA “METRUM” aicināja iedzīvotājus, nekustamo īpašumu īpašniekus un attīstītājus, kā arī citus interesentus piedalīties lokālplānojuma izstrādes informatīvajā pasākumā, kas norisinājās 2019. gada 19. septembrī Kuldīgas attīstības aģentūras telpās.

2019. gada 19. septembrī notikušajā informatīvajā pasākumā klātesošie tika iepazīstināti ar ieceri lokālplānojuma projekta izstrādes laikā organizēt kopīgas tikšanās / darbnīcas ar iedzīvotājiem par trīs tēmām:

  • 1) Labiekārtojums, privātā un publiskā ārtelpa;
  • 2) Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi;
  • 3) Kultūrvēsturiskās vērtības un to nozīme lokālplānojuma teritorijā.

Par darbnīcu norises vietām un laikiem informācija tiks publicēta atsevišķi.

Tā kā iedzīvotāju atsaucība un dalība 2019. gada 19. septembrī notikušajā informatīvajā pasākumā bija neliela, ir sagatavota publiski pieejama platforma jeb interaktīvā karte interneta vidē, lai nodrošinātu papildus iespēju iedzīvotājiem iesniegt priekšlikumus lokālplānojuma izstrādei.

Interaktīvās kartes mērķis ir nodrošināt ikvienas personas iespēju izteikt savus viedokli un priekšlikumus lokālplānojuma risinājumiem, kā arī iepazīties ar citiem iesniegtajiem priekšlikumiem un viedokļiem.

Platforma publiski būs pieejama lokālplānojuma projekta izstrādes laikā un kopā ar lietošanas pamācību pieejama interneta vietnē kuldiga.tergis.lv

Pieteikties darbnīcām un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar lokālplānojuma izstrādes vadītāju Līvu Meļķi-Tropiņu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgiem gan priekšlikumu iesniegšanā lokālplānojuma izstrādei, gan arī aktīvi piedalīties turpmākajā lokālplānojuma izstrādes procesā un sekot līdzi aktuālajai informācijai!

INTERAKTĪVĀ KARTE

< SKATĪT AKTUALITĀTES