Aicina pieteikties finansējumam sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam

sports gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu finansējuma saņemšanai 2019. gadā sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam.

Uz atbalstu var pretendēt Kuldīgas novadā dzīvesvietu deklarējuši sportisti un Biedrību un nodibinājumu reģistrā  reģistrētie Kuldīgas novada sporta klubi un komandas, sporta pasākumu organizatori, kuri plāno organizēt sporta pasākumus Kuldīgas novada teritorijā.

Pašvaldības mērķis ir finansiāli atbalstīt sporta pasākumus, klubus, biedrības, komandas un individuālos sportistus, tādējādi veicinot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot iedzīvotājus dažādās sporta aktivitātēs, kā arī popularizējot novadu Latvijā un pasaulē.

Kuldīgas novada Sporta komisijai adresēti pieteikumi līdz 2019. gada 11. janvāra plkst. 17.00 jāiesniedz Domē, Baznīcas 1, Kuldīgā. Ar konkursa nolikumu finansējuma saņemšanai var iepazīties Kuldīgas novada pašvaldībā, kā arī ŠEIT. Pieteikumu veidlapas var saņemt Kuldīgas novada Domes apmeklētāju pieņemšanas centrā (Baznīcas iela 1, Kuldīga), kā arī izdrukāt no pašvaldības mājaslapas. 

NOLIKUMS 2019

Pieteikuma anketas:

FINANSĒJUMA SAŅEMŠANAI 2019. GADA SPORTA BIEDRĪBĀM, KLUBIEM

FINANSĒJUMA SAŅEMŠANAI 2019. GADA SPORTA PASĀKUMIEM UN SACENSĪBĀM

ATSKAITE

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES